V gólově bohatém kole se dal Kanonýr Deníku vybrat i jinde, ale sedmigólový Jindřich Faktor ze Hřebče už svůj příběh předestřel čtenářům před pár týdny a Jakub Lollok sice vstřelil úžasných šest branek, ale v kontextu posledních týdnů jsme vybrali Petržílku, který hraje o dvě soutěže výš a skutečně ukazuje parádní formu. Na Lolloka při jeho kvalitách určitě dojde v našem seriálu také.

Petržílka je odchovancem Tuřan, ale moc toho u silnice mezi Slaným a Mšecí neodkopal. Přešel do Slaného a pak ho shoda okolností zavála do Zichovce, kde z něj vyrostl vynikající střelec.

Kolem „komína“ se pohyboval dnes jedenatřicetiletý forvard i při svých dalších angažmá. Štěstí zkoušel v Lounech, pak pomáhal v A třídě Jedomělicím a nakonec zakotvil v Pozdni.

V posledních kolech se jí opravdu vyplácí. Ač je v týmu více kanonýrů jako jsou Hadrika nebo Štěpánek, převzal teď taktovku právě Petržílka.

Proti Zlonicím dal první gól už do pauzy, a když hosté lacino srovnali, tak po brejku zajistil Pozdni zase náskok. Zlomový byl jeho zásah na 3:1 po bleskovém kontru, teprve pak se tentokrát bojovní hosté položili. Cífka jim dal čtvrtou branku a Kanonýr Deníku Jaroslav Petržílka vše doladil svým čtvrtým zásahem na 5:1.