Bude to posila z Bohemians 1905 David Bartek? Či naváže na dobrý podzim čtyřgólový Jaromír Šilhan. Nebo se zvedne pracovitý, ale zatím v koncovce neplodný Michal Zachariáš?

Jiné jméno zatím nepadá, alespoň co se útočníků týče. „Jednoho útočníka po zranění Mašanského musí Kladno nutně získat,“ řekl před týdnem sportovní ředitel Eduard Novák.

Stále se však s nikým nedohodl. „My opravdu jednáme na více frontách. Trenéři mají volnou ruku. Jenže nechceme jen tak někoho a je těžké se domluvit. Liga sice klepe na dveře, ovšem já myslím, že někdo přijde až těsně před jejím začátkem,“ říká Novák nyní.

Je otázka, zda to bude stačit. Znáte to. Zapracování do týmu, adaptace v novém prostředí. jedině že by to byl borčík, jenž už kladenskou kabinu zná. I taková jména prý ve hře jsou. Není už mezi nimi Radim Holub, který se dohodl se Slováckem. Šušká se ovšem o Plzni, kde je forvardů nadbytek. Naopak Slavia zřejmě svoje kluky pustí do větších oddílů, třeba Baníku, odkud by na oplátku ráda ulovila exkladeňáka Marka.

Na druhou stranu se ani spěch někdy nevyplácí. Podívejte na Ivo Táborského. Chtělo ho Kladno, ale Boleslav ho pustila do Budějovic. A teď ho zase stáhla. Prý se zranil Řezníček…