Hezky zrekonstruovaný Sokol napružily na úvod zdejší mažoretky, které pod jménem Květinky už roky baví na všech možných akcích, jenom tvářičky dívek jsou pořád jiné. A pořád stejně hezké.

Pod taktovkou moderátora Aleše Růžičky se však hlavně tančilo, zprvu při tradiční a oblíbené kapele All Right Band a pak u Dj. Pavla Habady.

Chvíli napětí i snění přinesla bratronická kráska Karolína Kajprová. Mladá dáma ovládá umění tance kolem tyče nazvané Pole Dance a ústy Vašo Patejdla, který jí k vystoupení bohužel už jen z reproduktoru zpíval, vzkázala publiku jediné: Všeci ma móžu závidiet…

Zaujala soutěž v hlavičkách, kde se sice dorostenci snažili, ale na profíky Karla a Karla - tedy Hrubeše a Houhu z kladenského A týmu ještě nemají. Karel a Karel zvládli 25 hlaviček v řadě, bohužel se jim však chvilková nepozornost nevyplatila a opět se jim ztratilo několik podšálků… Naštěstí vyhráli aspoň soudky pivka.

Cen měl SK Kladno vůbec nachystáno hodně. V tombole jich rozdal rovných 300 a k tomu ještě 10 speciálních. Dvě nejvoňavější, pětikilové šunčičky, vyhrály dámy hlavních trenérů A týmu Zdeňka Haška a Radka Dudy. A pořadatelka dalšího plesu fotbalistů (v sobotu opět v Sokole) Andrea Abrhamová může chodit měsíc zdarma do elitního kladenského fitka.

Pro všechny ceny si pak neoblomně a marně chodil hlavní šoumen plesu Dominik Šíma, bez téhle opory A mužstva by to v Sokole prostě nikdy nebylo ono.

Tak zase za rok?