Porážka s ambiciózní Krupkou našlapanou zahraničními borci se dala čekat, poněvadž Satani opět nastoupili v okleštěné sestavě, zejména z důvodu velkých fotbalů.

Podali však výborný výkon, včetně nováčků, přičemž pro Řeháka to byl premiérový zápas v druhé nejvyšší soutěži. Dalším, kdo si odbyl premiéru, byl mladý gólman Libušína Koco. Mnohem zkušenější Tetour nastoupil v poli a svůj výborný výkon korunoval i gólem.

"Myslím, že jsme utkání odehráli důstojně," prohlásil kouč Jiří Veselý, kterého potěšil zápas s Jabloncem, do něhož konečně nastoupili v plně sestavě.

Severočeši hrají dočasně všechna utkání u soupeřů, proto jejich postavení v tabulce neodpovídá kvalitě kádru. Na Kladně byli v první půli lepší a jen proto, že se jejich kanonýr Mečíř hodně zastřeloval, ji prohráli.

Po změně stran se poměr sil na hřišti překlopil na kladenskou stranu. "Druhou půli jsme se dostali tempa a odehráli ji zkušeně. Prezentovali jsme se výkonem z minulých sezon," pochvaloval si Veselý s tím, že výhra je důležitá pro lepší postavení v tabulce a pohodu v kabině.

"Přesvědčil jsem se, že když se sejdeme, jsme schopni porazit každého," podotkl kladenský kormidelník.

Jeho tým hraje v pátek od 20.00 hodin opět doma. Hostí o dva body bohatší Chomutov. Veselý nemůže počítat se slánskými fotbalisty Jarábem a Vašákem, které čeká v sobotu dopoledne důležité fotbalové derby na Kladně.