Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý ligový, divizní a krajský fotbal, víkend 18. a 19. říjen

Střední Čechy/ Dalším kolem pokračovaly i mládežnické fotbalové soutěže v ligách, divizích i krajských soutěžích. Vedoucí družstva si drží své pozice, přesto se u některých náskok snížil. Příkladem je starší dorost SK Slaný, který v Dobříši musel spokojit jen s bezbrankovou remízou.

21.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jan Hájek

Česká liga dorostu
11. kolo: Meteor Praha – Slavia Praha B 2:3, 1:2, Kladno – Teplice B 4:1, 1:1, Most B – Pardubice 3:1, 2:4, Č. Budějovice B – Plzeň B 2:2, 2:1, Liberec – Motorlet 2:1, 4:0, Hr. Králové B – Bohemians 1905 B 1:1, 4:2, Jablonec – Sparta Praha B 1:0, 0:0, Ml. Boleslav – N. Bydžov 7:0, 2:0.
Starší
1. Ml. Boleslav 11 9 0 2 40:11 27
2. Liberec 11 8 1 2 29:16 25
3. Meteor Praha 11 6 2 3 16:14 20
4. Slavia Praha B 11 6 1 4 22:17 19
5. Most B 11 4 6 1 16:14 18
6. Motorlet 11 5 2 4 18:16 17
7. Č. Budějovice B 11 4 3 4 21:24 15
8. Sparta Praha B 11 4 2 5 21:15 14
9. Pardubice 11 4 1 6 17:20 13
10. Kladno 11 3 4 4 15:18 13
11. Teplice B 11 4 1 6 12:19 13
12. Hr. Králové B 11 3 4 4 14:24 13
13. Plzeň B 11 3 2 6 16:18 11
14. Jablonec 11 3 2 6 13:17 11
15. Nový Bydžov 11 3 2 6 15:28 11
16. Bohemians 05 B 11 2 1 8 12:26 7
Mladší
1. Liberec 11 7 3 1 29:14 24
2. Kladno 11 7 2 2 28:15 23
3. Slavia Praha B 11 7 2 2 21:10 23
4. Jablonec 11 6 4 1 19:10 22
5. Sparta Praha B 11 5 3 3 24:16 18
6. Teplice B 11 5 2 4 21:18 17
7. Pardubice 11 5 1 5 21:19 16
8. N. Bydžov 11 4 2 5 15:20 14
9. Č. Budějovice B 11 4 2 5 15:24 14
10. Hr. Králové B 11 3 4 4 15:18 13
11. Ml. Boleslav 11 3 3 5 19:19 12
12. Plzeň B 11 3 3 5 15:20 12
13. Meteor Praha 11 2 4 5 12:17 10
14. Motorlet 11 2 3 6 13:22 9
15. Bohemians 05 B 11 2 3 6 12:22 9
16. Most B 11 2 1 8 12:27 7
Česká divize dorostu
Skupina A
11. kolo: Prachatice – Vikt. Žižkov 1:3, 0:2, Domažlice – Klatovy 2:0, 5:2, ZČE Plzeň – Benešov 1:0, 1:3, Písek – Motorlet B 1:2, 0:2, Sp. Příbram – Sez. Ústí 1:2, 1:2, 1. FK Příbram B – Strakonice 0:1, 2:0, Vlašim – Rokycany 3:0, 0:3.
Starší
1. Sez. Ústí 10 9 0 1 30:13 27
2. Motorlet B 10 6 2 2 21:10 20
3. Vikt. Žižkov 10 5 1 4 22:11 16
4. Benešov 10 5 1 4 19:19 16
5. Písek 10 5 1 4 15:16 16
6. Klatovy 10 4 3 3 17:13 15
7. Domažlice 10 4 3 3 16:18 15
8. Prachatice 10 4 1 5 13:16 13
9. Rokycany 10 4 0 6 19:27 12
10. Strakonice 10 3 2 5 6:13 11
11. Sp. Příbram 10 3 1 6 18:24 10
12. ZČE Plzeň 10 2 3 5 12:16 9
13. Vlašim 10 2 3 5 11:16 9
14. 1. FK Příbram B 10 2 3 5 15:22 9
Mladší
1. Vikt. Žižkov 10 9 1 0 36:4 28
2. 1. FK Příbram B 10 8 1 1 27:7 25
3. Motorlet B 10 8 0 2 35:15 24
4. ZČE Plzeň 10 4 4 2 23:16 16
5. Sez. Ústí 10 5 1 4 21:19 16
6. Benešov 10 5 1 4 21:24 16
7. Písek 10 4 2 4 16:14 14
8. Klatovy 10 4 1 5 11:17 13
9. Sp. Příbram 10 4 0 6 15:18 12
10. Rokycany 10 3 2 5 13:21 11
11. Prachatice 10 3 1 6 11:21 10
12. Domažlice 10 3 0 7 14:30 9
13. Strakonice 10 1 3 6 6:18 6
14. Vlašim 10 0 1 9 2:27 1
Skupina B
11. kolo: Kladno B – Č Lípa 1:1, 1:2, Libuš – Roudnice 3:3, 0:1, Děčín – Dukla Praha 0:3, 3:3, Podolí – Blšany 2:1, 5:1, Varnsdorf – Junior Praha 5:1, 3:4, K. Vary – Ústí n. L. 5:0, 0:6, Sokolov – Meteor Praha B 1:0, 1:1.
Starší
1. Sokolov 10 9 0 1 33:6 27
2. Dukla Praha 10 8 0 2 36:10 24
3. Ústí n. L. 10 7 1 2 34:18 22
4. Varnsdorf 10 6 1 3 21:11 19
5. Kladno 10 5 2 3 16:17 17
6. K. Vary 10 5 1 4 24:22 16
7. Meteor Praha B 10 4 2 4 14:11 14
8. Libuš 10 3 3 4 22:31 12
9. Roudnice 10 3 2 5 18:18 11
10. Junior Praha 10 3 2 5 15:27 11
11. Česká Lípa 10 3 1 6 17:32 10
12. Blšany 10 3 0 7 14:29 9
13. Podolí 10 2 0 8 12:32 6
14. Děčín 10 1 1 8 7:19 4
Mladší
1. Dukla Praha 10 8 2 0 45:16 26
2. Sokolov 10 8 2 0 27:7 26
3. Libuš 10 7 0 3 30:13 21
4. Roudnice 10 7 0 3 22:10 21
5. Podolí 10 6 2 2 26:15 20
6. Meteor Praha B 10 5 3 2 24:13 18
7. Česká Lípa 10 5 1 4 28:22 16
8. Ústí n. L. 10 4 3 3 27:12 15
9. Blšany 10 3 1 6 20:34 10
10. Junior Praha 10 3 1 6 17:37 10
11. Varnsdorf 10 2 0 8 16:30 6
12. Kladno 10 1 1 8 11:30 4
13. K. Vary 10 1 1 8 12:38 4
14. Děčín 10 1 1 8 5:33 4
Skupina C
11. kolo: Turnov – Chrudim 1:3, 2:1, Čáslav – R. Liberec 1:2, 4:1, Ml. Boleslav B – Jablonec B 2:3, 2:1, Nymburk – Dvůr Král. 3:1, 1:2, Liberec B – Ol. Hradec 1:2, 2:1, Pardubice – Choceň 3:0, 9:2, Kolín – Náchod 4:2, 4:1.
Starší
1. Ml. Boleslav B 10 7 2 1 30:9 23
2. AFK Chrudim 10 7 1 2 29:15 22
3. Pardubice B 10 5 3 2 20:9 18
4. Jablonec B 10 5 2 3 20:18 17
5. Pěnčín/Turnov 10 4 2 4 19:20 14
6. Rapid Liberec 10 4 2 4 13:15 14
7. Liberec B 10 3 4 3 21:16 13
8. Čáslav 10 4 1 5 22:23 13
9. Dvůr Králové 10 4 1 5 12:14 13
10. FK Kolín 10 4 1 5 16:24 13
11. Nymburk 10 3 3 4 13:19 12
12. Ol. Hr. Králové 10 3 2 5 16:22 11
13. Choceň 10 3 1 6 11:21 10
14. Náchod/Deštné 10 0 3 7 10:27 3
Mladší
1. FK Kolín 10 9 1 0 24:9 28
2. Ol. Hr. Králové 10 8 0 2 31:7 24
3. AFK Chrudim 10 7 0 3 22:9 21
4. Ml. Boleslav B 10 6 2 2 36:9 20
5. Pardubice B 10 6 1 3 22:11 19
6. Jablonec B 10 6 0 4 27:16 18
7. Liberec B 10 6 0 4 27:17 18
8. Čáslav 10 5 1 4 22:14 16
9. Pěnčín/Turnov 10 4 1 5 20:32 13
10. Dvůr Králové 10 4 0 6 18:28 12
11. Náchod/Deštné 10 3 1 6 21:34 10
12. Rapid Liberec 10 2 0 8 19:29 6
13. Choceň 10 0 1 9 6:45 1
14. Nymburk 10 0 0 10 10:45 0
Česká liga žáků
11. kolo: Sparta Praha – Slavie Praha 2:2, 4:0, Ml. Boleslav – Liberec 0:3, 1:2, Hořovicko – Most 0:6, 1:3, Č. Budějovice – Kladno 6:0, 2:2, Teplice – Vejprnice 4:1, 14:0, Plzeň – Jablonec 3:1, 0:3, Pardubice – Příbram 1:1, 1:7, Bohemians 1905 – Hr. Králové 0:0, 0:2.
Starší
1. Slavie Praha 11 9 1 1 52:11 28
2. Bohemians 05 11 8 2 1 34:6 26
3. Sparta Praha 11 7 2 2 25:14 23
4. 1. FK Příbram 11 7 1 3 29:12 22
5. Teplice 11 7 1 3 32:16 22
6. Most 11 6 2 3 23:13 20
7. Hr. Králové 11 5 4 2 38:12 19
8. Plzeň 11 6 1 4 27:14 19
9. Č. Budějovice 11 4 2 5 34:19 14
10. Liberec 11 4 1 6 23:19 13
11. Kladno 11 3 3 5 17:26 12
12. Pardubice 11 2 4 5 32:20 10
13. Ml. Boleslav 11 2 3 6 25:27 9
14. Vejprnice 11 2 1 8 6:23 7
15. Jablonec 11 1 2 8 8:27 5
16. Hořovicko 11 0 0 11 1:147 0
Mladší
1. Sparta Praha 11 10 1 0 32:2 31
2. 1. FK Příbram 11 10 0 1 55:6 30
3. Teplice 11 8 1 2 44:17 25
4. Hr. Králové 11 7 4 0 30:6 25
5. Slavia Praha 11 7 2 2 33:11 23
6. Plzeň 11 7 0 4 27:15 21
7. Č. Budějovice 11 6 2 3 25:22 20
8. Jablonec 11 6 1 4 27:11 19
9. Kladno 11 4 1 6 23:29 13
10. Most 11 4 0 7 11:23 12
11. Liberec 11 3 1 7 19:28 10
12. Bohemians 05 11 2 2 7 10:26 8
13. Pardubice 11 2 1 8 10:21 7
14. Hořovicko 11 2 0 9 11:37 6
15. Ml. Boleslav 11 1 2 8 7:24 5
16. Vejprnice 11 0 0 11 6:92 0
Česká divize žáků
Skupina A
11. kolo: Tábor – Č. Budějovice B 1:0, 2:0, Plzeň B – Příbram B 4:2, 3:0, Tachov – Podolí 2:0, 1:3, Písek – Doubravka 1:0, 6:0, Klatovy – J. Hradec 3:1, 6:0, Slavie B – Strakonice 4:2, 0:0, Motorlet – Bohemians B 3:1, 5:1.
Starší
1. Slavia Praha B 10 9 0 1 39:5 27
2. Motorlet 10 9 0 1 35:4 27
3. Tábor 10 7 1 2 17:16 22
4. Podolí 10 5 0 5 22:16 15
5. Doubravka 10 5 0 5 15:17 15
6. Tachov 10 5 0 5 12:25 15
7. Písek 10 4 2 4 12:18 14
8. J. Hradec 10 4 1 5 18:15 13
9. 1. FK Příbram B 10 4 1 5 17:24 13
10. Bohemians 05 B 10 4 0 6 19:20 12
11. Č. Budějovice B 10 3 2 5 11:13 11
12. Plzeň B 10 3 2 5 15:21 11
13. Klatovy 10 1 2 7 10:30 5
14. Strakonice 10 1 1 8 15:33 4
Mladší
1. Motorlet 10 10 0 0 53:3 30
2. Strakonice 10 6 3 1 25:8 21
3. Podolí 10 6 2 2 34:8 20
4. Slavia Praha B 10 6 2 2 28:13 20
5. Písek 10 5 1 4 19:16 16
6. Klatovy 10 5 0 5 24:22 15
7. Bohemians 05 B 10 4 2 4 23:19 14
8. Tachov 10 4 2 4 29:28 14
9. Tábor 10 3 4 3 22:20 13
10. Č. Budějovice B 10 4 1 5 9:23 13
11. 1. FK Příbram B 10 3 2 5 15:27 11
12. Doubravka 10 1 3 6 9:31 6
13. Plzeň B 10 1 0 9 7:43 3
14. J. Hradec 10 1 0 9 4:40 3
Skupina B
11. kolo: Sparta B – K. Vary 4:0, 3:1, Junior – Ostrov 8:0, 8:1, Bílina – Most B 0:4, 1:1, Dukla – Neratovice 1:0, 3:3, Teplice B – Žižkov 1:2, 4:1, St. Boleslav – Sokolov 0:6, 0:3, Ústí n. L. – Meteor Praha 3:1, 5:0 .
Starší
1. Sokolov 10 8 1 1 35:9 25
2. Teplice B 10 8 0 2 30:9 24
3. Dukla Praha 10 7 1 2 36:7 22
4. Sparta Praha B 10 7 0 3 33:10 21
5. Meteor Praha 10 6 2 2 14:7 20
6. Ústí n. L. 10 6 1 3 23:13 19
7. Žižkov 10 5 2 3 30:6 17
8. Most B 10 4 1 5 25:19 13
9. Junior Praha 10 4 0 6 17:11 12
10. Neratovice 10 3 3 4 12:16 12
11. St. Boleslav 10 2 1 7 14:33 7
12. Bílina 10 2 0 8 11:42 6
13. K. Vary 10 2 0 8 4:43 6
14. Ostrov 10 0 0 10 3:62 0
Mladší
1. Sparta Praha B 10 9 1 0 52:7 28
2. Ústí n. L. 10 7 1 2 30:8 22
3. K. Vary 10 6 3 1 30:14 21
4. Meteor Praha 10 6 2 2 33:16 20
5. Sokolov 10 5 4 1 32:15 19
6. Neratovice 10 4 2 4 30:23 14
7. Dukla Praha 10 4 2 4 23:21 14
8. Most B 10 4 2 4 11:22 14
9. Junior Praha 10 4 1 5 26:36 13
10. Žižkov 10 3 1 6 12:17 10
11. Teplice B 10 2 3 5 21:21 9
12. St. Boleslav 10 2 0 8 10:31 6
13. Bílina 10 0 4 6 6:35 4
14. Ostrov 10 0 2 8 5:55 2
Skupina C
11. kolo: N. Bydžov – Pardubice B 1:0, 3:0, Ol. Hr. Králové – Liberec B 5:0, 2:1, Hr. Králové B – Nymburk 4:0, 16:1, Rychnov n. K. – Svitavy 1:3, 0:7, AFK Chrudim – Čáslav 1:0, 0:0, Ml. Boleslav B – V. Mýto 1:0, 1:1, FK Kolín – Náchod 4:2, 1:5.
Starší
1. Nový Bydžov 10 9 1 0 25:6 28
2. AFK Chrudim 10 7 1 2 34:12 22
3. Hr. Králové B 10 7 1 2 20:6 22
4. Ml. Boleslav B 10 6 2 2 23:9 20
5. Nymburk 10 5 1 4 15:20 16
6. Náchod/Deštné 10 5 0 5 12:19 15
7. Pardubice B 10 4 2 4 19:12 14
8. V. Mýto 10 3 5 2 7:5 14
9. Svitavy 10 3 2 5 14:17 11
10. Čáslav 10 3 2 5 11:14 11
11. FK Kolín 10 3 1 6 16:20 10
12. Liberec B 10 2 1 7 10:36 7
13. Ol. Hr. Králové 10 2 0 8 10:23 6
14. Rychnov n. K. 10 1 1 8 10:27 4
Mladší
1. Náchod/Deštné 10 9 1 0 32:5 28
2. Nová Bydžov 10 8 1 1 43:5 25
3. AFK Chrudim 10 7 1 2 33:13 22
4. Ol. Hr. Králové 10 7 0 3 22:10 21
5. FK Kolín 10 6 0 4 20:19 18
6. V. Mýto 10 5 2 3 19:14 17
7. Čáslav 10 3 5 2 20:10 14
8. Ml. Boleslav B 10 4 2 4 21:12 14
9. Svitavy 10 4 1 5 30:12 13
10. Hr. Králové B 10 4 0 6 28:22 12
11. Pardubice B 10 3 1 6 20:23 10
12. Liberec B 10 1 1 8 14:30 4
13. Rychnov n. K. 10 1 1 8 17:37 4
14. Nymburk 10 0 0 10 2:109 0
Dorost – Krajský přebor
11. kolo: Čelákovice – Rakovník 3:2, 2:3, Neratovice – Kralupy 1:1, 6:0, Hořovicko – Brandýs 4:1, 2:1, Dobříš – Slaný 0:0, 0:0, AFK Kolín – Velim 3:1, 0:5, Novo Kladno – FK Kolín B 0:0, 1:1, Kosmonosy – St. Boleslav 4:1, 0:5, K. Hora – Beroun 8:1, 5:1.
Starší
1. Slaný 11 9 1 1 33:16 28
2. Kosmonosy 11 8 0 3 29:15 24
3. Hořovicko 11 7 2 2 27:12 23
4. St. Boleslav 11 7 0 4 32:34 21
5. Neratovice 11 6 2 3 23:18 20
6. Čelákovice 11 6 1 4 25:23 19
7. Kutná Hora 11 6 0 5 33:17 18
8. AFK Kolín 11 6 0 5 26:28 18
9. FK Kolín B 11 4 2 5 19:22 14
10. Dobříš 11 4 1 6 17:22 13
11. Velim 11 4 0 7 23:19 12
12. Kralupy 11 3 3 5 24:22 12
13. SK Rakovník 11 3 2 6 17:24 11
14. Novo Kladno 11 3 2 6 14:28 11
15. Beroun 11 3 0 8 11:34 9
16. Brandýs n. L. 11 1 0 10 10:29 3
Mladší
1. SK Rakovník 11 10 1 0 25:9 31
2. Kutná Hora 11 10 0 1 30:6 30
3. Neratovice 11 8 2 1 38:9 26
4. Brandýs n. L. 11 6 3 2 28:15 21
5. Hořovicko 11 6 2 3 43:21 20
6. St. Boleslav 11 6 0 5 34:26 18
7. Beroun 11 5 2 4 21:32 17
8. Dobříš 11 5 1 5 25:25 16
9. Slaný 11 4 2 5 27:20 14
10. Velim 11 4 2 5 29:23 14
11. Čelákovice 11 3 3 5 14:17 12
12. Novo Kladno 11 3 3 5 21:26 12
13. Kralupy 11 2 3 6 10:32 9
14. FK Kolín B 11 1 1 9 14:32 4
15. Kosmonosy 11 0 3 8 7:26 3
16. AFK Kolín 11 0 2 9 5:52 2
Dorost – I. A třída
Skupina A
9. kolo: Velvary – Kralupy B 2:0, Loděnice – Kročehlavy 2:4, Brandýsek – Kr. Dvůr 3:3, Tn. Rakovník – Zdice 4:0, Sp. Kladno – Komárov 2:4, Mělník – N. Strašecí 1:1, Libiš – Obříství 2:1.
1. Kročehlavy 9 8 0 1 50:11 24
2. Komárov 9 7 0 2 29:25 21
3. Loděnice 9 6 2 1 26:13 20
4. Pš. Mělník 9 6 1 2 32:8 19
5. Králův Dvůr 9 5 2 2 32:24 17
6. Zdice 9 5 0 4 25:14 15
7. Velvary 9 5 0 4 15:18 15
8. Tn. Rakovník 9 4 1 4 23:15 13
9. Brandýsek 9 3 2 4 16:31 11
10. N. Strašecí 9 3 1 5 18:26 10
11. Libiš 9 2 0 7 8:22 6
12. Sp. Kladno 9 1 2 6 8:38 5
13. Obříství 9 1 1 7 7:23 4
14. Jun. Kralupy 9 1 0 8 11:32 3
Skupina B
9. kolo: Zeleneč – Jirny 2:2, Luštěnice – Všechlapy 3:0, Krnsko – V. Borek 2:0, Semice – Čejetice 0:4, Mn. Hradiště – D. Bousov 3:0, Byšice – Pěčice 1:2, K. Hlavno – Akuma Ml. Boleslav 2:0.
1. Čejetice 9 7 1 1 25:11 22
2. Luštěnice 9 7 0 2 29:8 21
3. Jirny 9 6 1 2 22:11 19
4. Pěčice 9 5 2 2 17:8 17
5. Mn. Hradiště 9 4 3 2 26:10 15
6. Semice 9 4 2 3 15:17 14
7. Všechlapy 9 3 3 3 23:22 12
8. Krnsko 9 4 0 5 18:21 12
9. Dol. Bousov 9 3 2 4 15:20 11
10. Zeleneč 9 2 4 3 18:16 10
11. Velký Borek 9 3 1 5 10:18 10
12. Byšice 9 1 2 6 7:21 5
13. Akuma MB 9 1 2 6 9:31 5
14. Kost. Hlavno 9 1 1 7 8:28 4
Skupina C
9. kolo: Kouřim – Mirošovice 3:3, Paběnice – B. Poděbrady 2:4, Kluky – Ovčáry 4:1, D. Kralovice – Sn. Poděbrady 5:1, Kunice – Veltruby 7:1, Libodřice – Říčany 5:2, Č. Brod – Pečky 3:2.
1. B. Poděbrady 9 8 0 1 42:12 24
2. Kluky 9 7 1 1 28:9 22
3. Český Brod 9 6 0 3 43:17 18
4. D. Kralovice 9 5 1 3 29:21 16
5. Kunice 9 5 0 4 23:23 15
6. Sn. Poděbrady 9 4 1 4 18:20 13
7. Kouřim 9 4 1 4 23:28 13
8. AFK Pečky 9 4 0 5 33:21 12
9. Ovčáry 9 4 0 5 30:26 12
10. Říčany 9 3 1 5 21:28 10
11. Mirošovice 9 2 4 3 15:23 10
12. Libodřice 9 2 3 4 18:27 9
13. Paběnice 9 2 1 6 17:35 7
14. Veltruby 9 0 1 8 7:57 1
Skupina D
9. kolo: Benešov – Milín 3:1, Průhonice – Teplýšovice 4:5, Petrovice – Týnec n. S. 0:1, Votice – Všeradice 3:2, Sedlčany – Všenory 4:1, Sedlec /Prčice – Nový Knín 2:4, Lety – Jílové 4:5.
1. Jílové 9 7 1 1 33:15 22
2. Votice 9 6 2 1 32:11 20
3. Sedlčany 8 5 2 1 23:10 17
4. Lety 9 5 2 2 27:18 17
5. Nový Knín 9 5 0 4 28:17 15
6. Všenory 9 4 2 3 14:16 14
7. Týnec n. S 8 4 1 3 16:15 13
8. Benešov 9 4 1 4 21:23 13
9. Všeradice 9 3 3 3 21:23 12
10. Sedlec/Prčice 9 3 1 5 13:18 10
11. Teplýšovice 9 3 1 5 14:24 10
12. Petrovice 9 3 0 6 14:21 9
13. Milín 9 2 0 7 15:19 6
14. Průhonice 9 0 0 9 5:46 0
Žáci – Krajský přebor
11. kolo: Jílové – Sedlčany 5:0, 1:3, Lysá n. L. – Sp. Příbram 4:0, 4:3, Benešov – Vlašim 0:1, 2:0, Dobříš – Tn. Rakovník 2:6, 0:0, SK Rakovník – Pš. Mělník 6:2, 0:1, Beroun – Kutná Hora 4:1, 11:0, Kosmonosy – Mn. Hradiště 0:1, 1:2, Čelákovice – SK Kladno B 2:0, 1:1.
Starší
1. SK Rakovník 11 9 2 0 45:5 29
2. Beroun 11 9 2 0 37:8 29
3. Sedlčany 11 9 1 1 54:13 28
4. Jílové 11 7 3 1 34:8 24
5. SK Kladno 11 7 1 3 38:15 22
6. Mn. Hradiště 11 7 1 3 24:11 22
7. Vlašim 11 5 5 1 27:10 20
8. Čelákovice 11 4 4 3 22:18 16
9. Sp. Příbram 11 3 3 5 10:25 12
10. Tn. Rakovník 11 3 0 8 15:32 9
11. Pš. Mělník 11 2 3 6 9:28 9
12. Lysá n. L. 11 3 0 8 18:42 9
13. Benešov 11 2 2 7 16:27 8
14. Kutná Hora 11 1 3 7 7:24 6
15. Kosmonosy 11 2 0 9 5:31 6
16. Dobříš 11 0 0 11 9:73 0
Mladší
1. SK Kladno 11 9 2 0 42:5 29
2. Benešov 11 9 0 2 46:8 27
3. Čelákovice 11 8 2 1 49:9 26
4. Vlašim 11 8 2 1 38:4 26
5. Pš. Mělník 11 8 1 2 30:12 25
6. Beroun 11 6 1 4 39:22 19
7. SK Rakovník 11 6 1 4 25:9 19
8. Dobříš 11 5 1 5 20:37 16
9. Lysá n. L. 11 4 0 7 33:34 12
10. Mn. Hradiště 11 4 0 7 17:34 12
11. Kutná Hora 11 4 0 7 12:54 12
12. Jílové 11 3 2 6 17:40 11
13. Sedlčany 11 2 1 8 15:37 7
14. Tn. Rakovník 11 1 3 7 4:20 6
15. Sp. Příbram 11 1 1 9 9:30 4
16. Kosmonosy 11 1 1 9 10:51 4
Žáci – I. A třída
Skupina A
9. kolo: Rožmitál – SK Rakovník B 2:7, 5:1, Kr. Dvůr – Kročehlavy 6:0, 2:0, Hořovicko B – Mníšek p. B. 3:4, 1:2, Kralupy – Brandýsek 1:3, 4:0, Sp. Kladno – Beroun B 4:0, 11:1, Slaný – N. Strašecí 1:4, 3:0.
Starší
1. N. Strašecí 9 7 2 0 27:9 23
2. Brandýsek 9 6 1 2 34:14 19
3. Kročehlavy 9 5 2 2 25:12 17
4. Králův Dvůr 8 5 1 2 20:8 16
5. Slaný 8 5 1 2 26:18 16
6. Sp. Kladno 8 4 2 2 26:9 14
7. Velvary 8 4 0 4 29:35 12
8. SK Rakovník 8 4 0 4 17:24 12
9. Kralupy 8 3 1 4 27:17 10
10. Mníšek p. B. 9 3 0 6 16:27 9
11. Beroun B 8 3 0 5 12:27 9
12. Hořovicko 8 0 0 8 12:37 0
13. Rožmitál 8 0 0 8 12:46 0
Mladší
1. N. Strašecí 9 7 1 1 48:8 22
2. Slaný 8 7 0 1 35:5 21
3. Kročehlavy 9 5 3 1 41:14 18
4. Sp. Kladno 8 5 2 1 41:14 17
5. Králův Dvůr 8 5 1 2 25:13 16
6. Rožmitál 8 4 1 3 31:24 13
7. Mníšek p. B. 9 4 0 5 15:37 12
8. Hořovicko 8 3 0 5 28:27 9
9. SK Rakovník 8 3 0 5 22:31 9
10. Kralupy 8 2 1 5 10:15 7
11. Brandýsek 9 2 1 6 12:30 7
12. Velvary 8 1 2 5 13:52 5
13. Beroun B 8 0 0 8 7:58 0
Skupina B
9. kolo: AFK Pečky – Odolena Voda 1:2, 2:1, Tuchoraz – Nymburk B 1:2, 2:2, Boh. Poděbrady – Brandýs n. L. 0:10, 1:2, Semice – V. Borek 1:2, 2:5, Sadská – Libiš 5:2, 0:2, Velim – Pěčice 1:4, 0:7, FC Mělník – Benátky n. J. 5:4, 1:3.
Starší
1. Brandýs n. L. 9 9 0 0 49:1 27
2. Pěčice 9 8 0 1 36:5 24
3. Velký Borek 9 7 0 2 28:8 21
4. FC Mělník 9 5 3 1 18:11 18
5. Nymburk B 9 5 0 4 25:21 15
6. Benátky n. L. 9 5 0 4 21:26 15
7. Odolena Voda 9 4 1 4 12:26 13
8. AFK Pečky 9 3 2 4 20:20 11
9. Sadská 9 3 2 4 18:25 11
10. Boh. Poděbrady 9 3 0 6 10:26 9
11. Velim 9 2 1 6 11:20 7
12. Tuchoraz 9 2 0 7 4:26 6
13. Semice 9 1 0 8 13:24 3
14. Libiš 9 0 3 6 5:31 3
Mladší
1. Pěčice 9 9 0 0 57:6 27
2. Velim 9 8 0 1 33:16 24
3. Brandýs n. L. 9 7 1 1 19:9 22
4. Velký Borek 9 5 1 3 46:15 16
5. AFK Pečky 9 5 0 4 20:22 15
6. Libiš 9 4 2 3 18:13 14
7. Semice 9 3 1 5 31:27 10
8. Nymburk B 9 3 1 5 25:32 10
9. Tuchoraz 9 2 4 3 17:30 10
10. Odolena Voda 9 2 2 5 12:23 8
11. Benátky n. J. 9 2 1 6 10:43 7
12. FC Mělník 9 1 3 5 9:17 6
13. Sadská 9 2 0 7 17:41 6
14. Boh. Poděbrady 9 1 2 6 15:35 5
Skupina C
9. kolo: FK Kolín B – Votice 7:0, 1:1, Čerčany – Benešov B 1:4, 2:6, Sázava – Týnec n. S. 3:5, 5:1, Uhl. Janovice – Čáslav B 0:1, 0:3, AFK Kolín – Malešov 4:0, 10:1, Sedlec/Prčice – Říčany 2:2, 1:4.
Starší
1. Týnec n. S 8 8 0 0 51:8 24
2. Benešov B 9 7 1 1 36:10 22
3. AFK Kolín 9 6 0 3 25:11 18
4. Čáslav B 8 5 1 2 15:10 16
5. Říčany 9 4 1 4 16:15 13
6. Sázava 9 4 1 4 25:25 13
7. Dobřejovice 8 3 2 3 27:24 11
8. Čerčany 9 3 2 4 25:30 11
9. FK Kolín B 9 3 1 5 19:28 10
10. Votice 9 3 0 6 11:30 9
11. Sedlec/Prčice 8 2 2 4 26:23 8
12. Kouřim 7 1 4 2 16:18 7
13. Uhl. Janovice 9 2 1 6 14:46 7
14. Malešov 9 0 2 7 7:35 2
Mladší
1. Benešov B 9 7 1 1 39:12 22
2. Říčany 9 6 2 1 35:12 20
3. AFK Kolín 9 6 1 2 42:15 19
4. Čáslav B 8 5 1 2 22:9 16
5. Votice 9 5 1 3 14:11 16
6. FK Kolín B 9 4 2 3 26:28 14
7. Uhl. Janovice 9 4 1 4 19:21 13
8. Týnec n. S 8 4 0 4 26:14 12
9. Sázava 9 3 3 3 26:21 12
10. Sedlec/Prčice 8 3 1 4 21:31 10
11. Čerčany 9 2 3 4 28:25 9
12. Kouřim 7 1 1 5 10:32 4
13. Dobřejovice 8 1 1 6 13:36 4
14. Malešov 9 0 0 9 9:63 0

Autor: Vlastimil Dudáček

21.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

První voliči v okrsku číslo 1 ve Slaném
AKTUALIZUJEME
104

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Ilustrační foto
9

Právě jsme se narodili

S fanoušky i proti Skrbkovi. Duel Kladna na Lapači slibuje atraktivitu

Kladno – Po deseti letech se představí hokejisté Kladna na půdě Vsetína. Souboj šestinásobných mistrů republiky se hraje v sobotu v 17:30 a zatímco Kladenský deník vysílá do boje tradičně i svého redaktora, aby pro čtenáře zuřivou bitvu v třaskavém prostředí haly na Lapači sledoval a popsal, svá želízka pošlou směr Valašsko také fanoušci, jichž se chystá několik desítek.

AKTUALIZOVÁNO

V Kamenných Žehrovicích hoří v objektu na zpracování plastů

Kamenné Žehrovice - V pátek krátce před devatenáctou hodinou vyjelo celkem osm jednotek hasičů k likvidaci požáru v obci Kamenné Žehrovice. Podle informací mluvčí středočeských hasičů Vladimíry Kerekové se oheň rozšířil ve firmě, která se specializuje na zpracování plastů. Místo požáru zahaluje hustý dým.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Největší pozornost bude upřená na sobotní divizní derby mezi prvními Velvary a třetím Kladnem. 

Zapůsobí tvrdá slova Haška? Jeho Hostouň hostí Neratovice

Hostouň – Jestli při fotbalové sobotě na Kladensku láká hlavně divizní derby Velvary – Kladno, pak v neděli stejná soutěž nabídne neméně atraktivní duel. Hostouň přivítá donedávna lídra tabulky z Neratovic.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení