Kladenští na hřišti nováčka s honosným názvem Arsenal přesto uspěli. Před 350 natěšenými diváky vyhráli 3:1, když o tříbodovém zisku rozhodli dvěma zásahy z druhého poločasu.

Tři kanadské body, to je bilance defenzivního záložníka hostů Jana Pechra. Dvakrát přihrál na gól Radovanovi Kroutilovi, jenž mu asistenci vrátil u vítězné branky ze standardky. U poslední vystihl rozehrávku ve středu hřiště a vyslal mladého kanonýra do brejku. 

"Doufám, že góly budu dávat pravidelně," usmíval se borec zápasu a uznal, že narazili na silného soka. "Začínám v divizi třetí sezonu a Česká Lípa byla v prvním poločase jedním z nejlepších týmů, co jsem tady potkal," prohlásil s tím, že jejich branka na 1:1 byla šťastná. "Snad se štěstí trochu otáčí k nám," poznamenal.

V druhé půli jim domácí nepochopitelně pomohli, když se hloupostmi sami rozhodili. "Přestali hrát. Do té doby nás ale přehrávali a pak už se jen dohadovali," uvedl spokojený Pechr a dodal, že přes dvě výhry je pořád, co zlepšovat.

"Jsem rád, že máme šest bodů ze zápasů, které jsme si pohlídali a neměli v nich vzadu žádné extra problémy," pochvaloval si.

Trenér Jan Pejša viděl víceméně vyrovnaný zápas, v němž byl jeho tým nebezpečnější. "Jsem za kluky rád, že potvrdili domácí vítězství. Výhru kalí jen zranění Kaliny," uzavřel kouč.

Česká Lípa - Kladno 1:3 (1:1).
Branky: 19. Lacek - 33., 82. Kroutil, 75. Pechr.
Kladno: Tesař - Bartoš, Veselý, Hanzlík, Kalina (5. Borák) - Pechr, Růžička - Čížek (89. Kala), Kafka (88. J. Procházka), Šíma - Kroutil (85. Nesládek).