Nejvíc těšily tři body Marka Tótha, který se na stejném hřišti loni v polovině června zranil a po desetiměsíční pauze tam vstřelil vítězný gól, když z první přetavil v gól Čížkův centr.

Svůj tým pochválil za první poločas. "V druhém jsme se zatáhli, nechali je hrát a čekali na brejky," uvedl s tím, že domácí časem vytáhli dlouhány dopředu a posílali na ně jeden balon za druhým. "Kluci to ale vzadu dobře uskákali," pochvaloval si.

 Jelikož poprvé na jaře nastoupil od začátku, měl toho ke konci na velkém hřišti plné zuby. Proto musel střídat. "Nechtěl jsem utíkat, ale prohrál jsem dva souboje a z jednoho byl závar. Ze hřiště jsem raději odešel," uvedl a litoval zranění Veselého.

Na druhou stranu se po delší době vrátil na hřiště uzdravený Jiří Růžička, který v nastavení připravil gól  Čížkovi. Mimochodem, ten se v Neratovicích zranil v barvách Lovosic a pak rok a půl stál…

Neratovice - Kladno 0:2 (0:1).
Branky: 29. Tóth, 30. Čížek.
Kladno: Tesař - Veselý (35. Borák), Suchý, Procházka, Kalina - Bartoš, Hanzlík, Tóth (86- Krsek), Čížek - Kafka (89. Kárník) - Nesládek (76. Růžička).