„Nemohu si na nic a nikoho stěžovat," pochvaloval si nový kormidelník Kladna a prozradil, že na čtvrtečním tréninku byl k vidění těžký mač mezi mladými a starými.

Nikoho asi nepřekvapí, že dědci vyhráli 5:2. „Za stavu dva dva ale měli mladí několik šancí. Zápas měl výbornou úroveň a byl pěkně vyhecovaný," řekl kouč, jenž tým připravuje na těžkou zkoušku. V sobotu dopoledne totiž bude na východu Čech čelit jasně prvnímu celku tabulky, Chrudimi.

Drahokoupil byl soupeře omrknout v neděli v Roudnici a od Labe se vrátil s velkým respektem. „Jsou výborní v napadání, atakování, nepříjemní, všichni jsou špičkově kondičně vybavení a rychlí," prohlásil kouč a připustil, že v Chrudimi je čeká peklo.

Na druhou stranu tam nemají co ztratit. „Určitě nic nevypustíme. Budeme dřít a bojovat až do krve, abychom tam něco udělali," slíbil Drahokoupil, jenž udělá v sestavě oproti Letohradu jedinou změnu, hrát by měl uzdravený Skořepa.

Premiéru na lavičce áčka si odbude dlouholetý kouč mládeže SK Kladno a Kročehlav Karel Příhoda, jenž se stal asistentem trenéra. „Měl jsem dvě možnosti, protože však byly finančně omezené, sešlo z nich. Nakonec jsme se domluvili, že by bylo lepší mít 
u mužstva někoho, kdo zná místní podmínky. Karel je výborný chlap a nevidím mezi námi žádný problém," uvedl Drahokoupil.