František Douděra, který byl už zajímavým hráčem (Xaverov, Mladá Boleslav, Admira Praha), měl po příchodu ze Zbuzan k dispozici hodně posílený kádr o sedmičku skvělých hráčů. Pět jich vedl právě ve Zbuzanech, z Plzně se vrátil Pospíšil a z ligy přišel Zdeněk Folprecht.

Tým zkraje podzimu exceloval, v MOL Cupu se dostal až do třetího kola a zahrál si pěkný zápas s prvoligovým Libercem.

Jenže v divizi to brzy začalo drhnout, tým ztrácel bod za bodem a vedoucí Chomutov si nechal utéct až na propastných 12 bodů. Navíc se před něj dostala další mužstva.

Celková bilance Františka Douděry se tak zastavila na v divizi B na 15 zápasech s bilancí 8-3-4 se skóre 38:18 a čtvrtým místem v tabulce.

Nástupce na trenérském můstku SK Kladno zatím vedení klubu neohlásilo. Nejvíc se mluví o zmíněném Zdeňku Haškovi, tyhle spekulace však byly ve hře už v létě, kdy se o něm také hovořilo. Pak vše padlo. Další bývalí trenéři A mužstva Jan Pejša a Jan Procházka v klubu působí u mládeže. Nebo dorazí někdo úplně jiný, třeba ve Slaném zaujal ex-kladeňák Jiří Veselý. Volný je  například Jaroslav Šilhavý, který v klubu před lety jako hlavní kouč začínal. U ex-reprezentačního kouče se však jedná spíš o nadsázku…