První dal hlavou po akci Pechra a centru Bartoše, který opět prokázal, že je po téměř dvouleté pauze zaviněné zraněním fit.

„Cítím, že se dostávám do formy jak po technické, tak i fyzické stránce," řekl a přiznal, že mu to nejvíc svědčí na kraji obrany.

Jeho tým odehrál výtečnou první půlhodinu plnou pěkných akcí. Na druhou stranu však měli Hrdinou první velkou šanci hosté.

„Musím říct, že nám to hodně usnadnili, jednoznačně jsme je přehrávali, jen jsme jim nabídli až příliš mnoho standardek," mínil Bartoš a uznal, že začátek druhé části nebyl z jejich strany dobrý a na pojišťovací gól čekali až příliš dlouho, než se po centru Boříka prosadil svým šestým gólem v sezoně J. Procházka.

Sebevědomý, kombinačně kvalitní výkon se pochopitelně zamlouval i trenéru Ivanu Pihávkovi.

„Sám jsem byl překvapený, jak jsme v úvodu hráli. Tým ukázal svoji sílu, bohužel tak nejde odehrát celý zápas," usmíval se a pochválil střídající mladíky, kteří vnesli do hry Kladna drajv.

Kapitán hostů Jan Fíček litoval absencí několika hráčů, nastoupit tak museli mladí. „Takový zápas je pro ně těžký. Kladno bude vždy patřit nahoru a dnes si zasloužilo vyhrát," uvedl.