Domácí šli do utkání posíleni dvěma zkušenými hráči Varnsdorfu Machem a Kotišem, a také dvěma hráči juniorky.

Co se týče první půle, patřilo prvních dvacet minut hostům. Tóthovu ránu do vinglu však brankář zneškodnil a mírnou převahu nevyjádřil gólem ani Čížek, ke kterému se po autovém vhazování odrazil míč, jenž na desítce špatně trefil.

Na góly se tak čekalo hodinu hry. Nejprve Čížkův centr z pravé strany usměrnil hlavou do sítě mladý útočník Bořík, pro nějž to byl druhý gól v sezoně. Dvě minuty na to odražený míč poslal levačkou z velkého vápna k tyči Skořepa.

Trenér Ivan Pihávek si pochvaloval úroveň utkání a hru svých svěřenců. „Sehráli jsme dobrý zápas. Odtud se body vozit nebudou. Oba týmy byly takticky vyspělé, bylo k vidění hodně osobních soubojů a plno pěkných fotbalových věcí," řekl s tím, že ve finále měli i víc brankových příležitostí a bylo otázkou času, kdy to tam spadne. „Jsem rád, že se střelecky prosadili kluci, který se k tomu moc nedostávají," doplnil.

Nový Bor – Kladno 0:2 (0:0).
Branky: 61. Bořík, 63. Skořepa. ŽK: 30. Osumanu, 39. Kubeš - 30. Výborný, 52. Procházka.
Kladno: Tesař – Čížek, Suchý, Veselý, Výborný – Skořepa, Procházka (83. Pudil), J. Růžička, Kolmistr (88. Šíma) – Tóth (79. Štoncner) – Bořík (65. Hanzlík).

Celý článek najdete v pondělním Kladenském deníku.