„Proti silnému soupeři jsme podali kvalitní výkon,“ pochvaloval si trenér Kladna Radek Duda, jenž byl nespokojený pouze s tím, že jeho tým prohrál a opět inkasoval v závěru utkání, kdy exkladenský Rada z penalty rozhodl.

Úvodní dva gól Pražanů zařídil Třešňák, jenž ke konci první půle otevřel skóre hlavou, ve druhé zúročil jeho rychlou akci Glaser. O vyrovnávací gól na 1:1 se postaral krajní obránce Kladna Nejedlý, jenž se dostal poměrně šťastně k zakončení hlavou.

Druhé měl na svědomí 18letý Hrubý, který snad ani nemohl nepotrestat fatální chybu Süse. „Jsem rád, že se prosadil. Doufám, že gól Spartě nebude považovat za vrchol své kariéry a neskončí s ní,“ připomněl Duda zimní dilema šikovného útočníka a dodal: „Ve druhé půli jsme si napadáním vytvořili víc šancí.“

První poločas však patřil Pražanům. „Ve druhé už jsme ale tak aktivní nebyli,“ přiznal Michal Horňák, jenž předposlední celek druholigové tabulky na Kladně vedl společně s Petrem Koubou. S jakým kádrem se bude prát o záchranu ale nedokázal odpovědět. „Nevím jak to bude v áčku, ale může se stát, že jaro odehrajeme s tímto mužstvem.“

Kladno B – Sparta B 2:3 (1:1). Branky: 42. Nejedlý, 60. Hrubý - 40. Třešňák, 52.Glaser, 82. Rada (PK).
Kladno B: J. Pejša – Nejedlý, M. Pejša (30. Samek), Puna (70. Všetečka), Všetečka (46. Hrubý) – Podskuba, Čurda, Chalupa, Bambur, Jaráb – Jánoš.