Na čele tabulky měli nakonec čtyřbodový náskok, poněvadž druhé Slaný B podlehlo Brandýsku.
Z baráže vyklouzl Švermov, jenž vyhrál přímý souboj o nechtěnou roli v Žižicích. Spolu s nimi budou v baráži usilovat o udržení přeboru Lidice, jimž nebyla nic platná vysoká výhra v Žehrovicích. O druhém barážistovi rozhodla minitabulka tří týmů. Lidičtí v ní získali jen čtyři body.

Výhrou se s krátkým učinkováním v přeboru rozloučilo Vraný.

Klobuky hrály v Kročehlavech, které ještě měly teoretickou naději postoupit. Mizet jim začala po brejku kanonýra Svobody. Hosté vycházeli z hodně zajištěné obrany, již domácí dost prověřovali, druhý gól v jejich síti jim však sebral vítr z plachet a byť později snížili na 1:3, sílu na zvrat v sobě nenašli. Šťastného trenéra vítězů Jiřího Čížka, jenž bez úhony přečkal letecký den nad hlavami hráčů, těšilo, že taktika přinesla výsledek, i když po fotbalové stránce to nebylo ze strany jeho svěřenců optimální. Autobusu narvaném hráči i fanoušky to ale pranic nevadilo.

S přibývajícími góly do sítě Kročehlav mizel optimismus z hráčů Slaného, kteří potřebovali, aby jejich rival získal maximálně bod. Sice vedli od 69. minuty gólem z Radovy penalty, hosté však opět potvrdili, že to na silné umí. Vyrovnali Slapničkou a v poslední minutě strhl všechny body na jejich stranu L. Rychlý. Jeho gól byl z kategorie parádních.

Žižice si sezonu prodloužily o baráž. Doma nestačily na Švermov, jenž krátce po přestávce otevřel skóre Majerem po trmě vrmě. Růžička hlavou zvýšil a po gólu Chaloupeckého to bylo už 0:3. Domácí sice kontrovali Eichlerem, na víc se ale v důrazném, avšak korektně hraném utkání nezmohli. „Jsme rádi, že jsme si to uhráli sami. Žižice jsou sympatický tým, je mi líto, že jdou do baráže," prohlásil autor druhé branky vítězů Pavel Růžička.

Lidice daly Žehrovicím kanára, boj o udržení přeboru je ale nemine. Zraněného kanonýra Falouta zastoupil Häckl, jemuž se povedl hattrick
Hostouň měla do zápasu s Družcem skvělý nástup. Za úvodních osm minut pokořila opět chytajícího stopera Kořínka třemi góly. Do pauzy přidala ještě jeden a tím skóre utkání také uzavřela. Vyhrála tak souboj o šestou příčku. Utkání řídil sudí Luděk Hykl, pro kterého to byl předposlední zápas čtyřicetileté kariéry, již zakončil v Bratronicích.

Vraný si spíše mohlo ušetřit krásný trávník, než odehrát zbytečné utkání s Bělčí. Oba týmy k zápasu přistoupily sotva tréninkově, přesto se zejména hostům pár šancí podařilo vytvořit. Žádná z nich ale brankou neskončila, naopak v závěru utkání našel odvahu dát gól – a hned dva – domácí J. Plašil.

Ve čtvrteční předehrávce porazil Hrdlív Přítočno 6:2.