Koleč - Braškov 1:1 (1:0)

na obou stranách se trefili hlavní kanonýři. Domácí navrátilec do sestavy Jiří Vaněk využil těsně před pauzou krásného pasu nejlepšího hráče na hřišti Vlasáka (i když ten zaváněl ofsajdem). Na druhé straně si Nachtigal poručil od Tichého přihrávku těsně před gólmana Plotěného a čtvrt hodiny před koncem ho chytrým dloubnutím překonal.

A jinak? Hlavně bitva, v níž měli zkraje navrch hosté, ale Přichystala zastavil v sólu po kolmici Bacha včas vyběhnuvší Plotěný a Tichého ránu kryl také. Domácí do půle nevymysleli kromě gólu zhola nic, ale po změně stran zlobili. Rychlý ale v šanci otálel se zpracováním a těsně po gólu nachtigala na 1:1 odmítl bleskový kontr Hink, jenž hlavou neuvěřitelně minul zblízka po centru libovém centru Dočekala.

Hosté se hodně nechávali rozhodit panovačnou dvojicí sudích Kabyl – Zuskin. Zejména druhý káral Sokoly, ale hlasité hlášky typu: „Jsou namachrovaní jako kráva,“ by si na lajně měl rozhodně odpustit, byť sám fotbal dobře uměl. „nechali jsme se rozhodit, to je fakt. Ale někdy je to těžké,“ usmál se hořce kouč Braškova Jaroslav Želina. Bod ale bral stejně jako jeho protějšek Milan Hanzlík. „U vyrovnávacího gólu už Hrubeš asi neměl sílu, mohl jsem ho vystřídat dřív. Ale je dobře, že se uzdravují hráči, je z čeho vybírat a na pohodě týmu se to projevilo. A naše branka? o ofsajd mohlo jít, ale nestál jsem ideálně. Hlavně bych ocenil skvělou přihrávku Vlasáka.“

Branky: 44. Vaněk - 73. Nachtigal. Rozhodčí: Kabyl.

Koleč: Plotěný - Šulda, Piešťanský, Vlasák, Hink - Hrubeš, Sedláček, Luk. Rychlý, F. Dočekal (83. Pacek) - Mondek (63. Kala), Vaněk.

Braškov: Kohout - Přerost, Fridrich, Bach, Bartoš - P. Maňkoš, Přichystal, Veselý, Tichý (76. M. Maňkoš) - Duda (83. Hlavatý), Nachtigal.

K článku je přiložena fotogalerie.