Lužná – Koleč 0:2 (0:1)

Výsledek je pro domácí trochu krutý, neboť začali lépe a v prvních dvaceti minutách si vytvořili tři velké šance. Dvě z nich druhdy kanonýr Šnajdr, ale ten se trápí jako celá Lužná. Jednou pálil vedle, pak ho při pokusu o kličku vyčapal Plotěný.

Hostům se vydařila hned první souvislá akce. Po Plotěného výkopu si Vlasák naběhl na přihrávku Hrubeše, z první přeloboval obranu na Dočekala, ten obloučkem přehodil brankáře a dobíhající Rychlý byl míče dřív než vracející se obránce – 0:1.

V úvodu druhého dějství se domácí chtěli nadechnout k náporu, jako tradičně hrozili hlavně ze svých nebezpečných standardek, jenže hodně je přibrzdila situace z 53. minuty. Útočné duo Kolče Vaněk – Mondek podrželo merunu, druhý posunul nabíhajícímu Rychlému a ten trefil levačkou přesně k tyči. „Naštěstí to nedal pravou, letělo by to kdovíkam. Takhle to netrefil jak chtěl a zapadlo to přesně k tyči,“ smál se sekretář Kolče Jan Zatloukal.

Jeho tým už ve zbylém čase pouze bránil a jednou měl šťestí po perfektním zákroky Plotěného. „Máme body, ale byla to bída. Největší od rozhodčích, pak od domácích a nakonec od nás,“ zlehčil situaci Zatloukal, který poděkoval hráčů z lavičky v čele s Karlem Packem. „Poctivě chodí na tréninky, pak jdou třeba jen na deset minut, ale nechají tam všechno,“ smekl klobouček kolečský sekretář.

Branky: 23. a 53. Luk. Rychlý. Rozhodčí: Poslušný.

Koleč: Plotěný – Šulda, Piešťanský (63. Kala), Vlasák, Hink – Hrubeš, Luk. Rychlý, Sedláček, Dočekal – Mondek (87. Šmejkal), Vaněk.