Kralupy – Vraný 1:4 (0:2)

Hosté využili toho, že domácí jsou po dekou, kam je dostal duel s Kněževsí a čtyři brzká vyloučení od sudího Beroviče. Jakoby fotbal v Kralupech umíral, končí i hlavní sponzor plus opory Plicka (údajně Kunice) s Müllerem (prý Nelahozeves) a na hřišti to bylo vidět. Tým se sice zkraje snažil, ale dostal gól od Kalíka po standardce Cimrmana a před pauzou druhý od Urbana, jemuž nabil Bauer. „Pak už se domácí sesypali, dohrávalo se v klidu za naší převahy,“ řekl po utkání trenér Vraného Josef Jenč. Jeho svěřenci po přestávce přidali ještě dva branky Špetou a Suchým, v závěru pak přidal čestný zásah domácích Müller.

Branky: 21. Kalík, 39. Urban, 60. Špeta, 70. Suchý – 85. Müller. Rozhodčí: Vlk.

Vraný: Jochman – Janda (70. M. Hubáček), David, Kalík, J. Hubáček – Sedláček, Cimrman, Špeta, Urban (70. Němec) – Suchý, Bauer (70. Pazdera).


Beroun B – Koleč 1:2 (1:2)

Festival zahozených šancí, ale zprvu to tak nevypadalo, konečný stav se totiž narodil po dvaadvaceti minutách. Jako první se trefil už v 6. minutě střelec jara Lukáš Rychlý, ale domácí dokázali vyrovnat Urbanem. Ve 22. minutě však Vaňkovi vyšel krásně trestný kop a Koleč zase vedla. Několikrát pak mohla zvýšit, ale také dostat vyrovnávací gól – skóre se už ale neměnilo. „Jeli jsme si pro tři body a jistotu záchrany. To se povedlo, když domácí brzdilo hlavně jejich mládí. Pohyb mají, ale ne zkušenosti,“ řekl kouč Radek Hanzlík, který v příští sezoně povede stejný tým, ale s jiným názvem – FK Brandýsek. Kluby se spojí a využijí mládežnickou základnu, kterou právě Hanzlík budouval v Brandýsku deset roků. „Máme obsazené všechny věkové kategorie a potenciál chceme využít,“ vysvětlil.

Branky: 11. Urban – 6. Luk. Rychlý, 22. Vaněk. Rozhodčí: Asník.

Koleč: Plotěný – Šulda, Piešťanský, Vlasák, Hink – Hrubeš (46. F. Dočekal), Sedláček, Luk. Rychlý, Šenfeldr – Mondek (73. Lib. Rychlý), Vaněk (53. Pacek). ⋌(rm