FK Brandýsek – Jeneč 0:0

Hosté zahájili skvěle, třikrát však zazdili perfektní šance po rychlých a pěkných akcích. Před půlí pak jejich bek Valko po tvrdém faulu Mondeka zřejmě neviděl, že rozhodčí dává jeho celku výhodu, tvrdě oplácel a sudí ho po poradě s asistentem musel před zraky delegáta vyloučit.

To byla voda na mlýn slabších domácích, kteří nakonec mohli vyhrát. Šmejkal však v tutovce dal moc slabou hlavičku a Vaněk z těžší pozice zamířil také hlavou vedle. „Bod je tak nakonec pro nás dost málo, mohly být tři,“ posteskl si domácí kouč Radek Hanzlík.

Sekretář Brandýsku jan Zatloukal uznal kvality protivníka. "Za tři roky, co hrajeme B třídu, tu nikdo takhle dobrý nehrál. První dvacet minut jsme vůbec nedvěděli, která bije a měli hodně štěstí při jejich mizerném zakončení. Ale je pravda, že vyloučením si zbytečně zkomplikovali situaci a v závěru utkání jsme mohli klidně proměnit šanci a vyhrát. Hlavně ta Šmejkalova byla tutová," řekl Zatloukal.

Rozhodčí: Dvořák. ČK: 43. Valko (J).

Brandýsek: Plotěný – Šulda, Piešťanský, Lib. Rychlý, Propílek – Hrubeš (65. Šmejkal), Luk. Rychlý, Sedláček, Kala – Vaněk, Mondek (75. Pacek).