FK Brandýsek - FK Chmel Mutějovice 2:0 (1:0)

Hosté přijeli s dobrou formou, v posledních týdnech totiž uhráli dobré výsledky a tabulkou stoupali vzhůru. Jenže dopolední mač jim v Kolči nesedl. Hra byla sice vyrovnaná, ovšem do šancí se přece jen dostávali víc domácí.

Do hlavních úloh se obsadili bratři Lukáš a Libor Rychlý. Libor první šanci z malého vápna ještě nedal, pak ovšem vypálil z TK a Aksamitem vyražený pokus doklepl do sítě hlavou Lukáš - 1:0.Čtvrt hodiny po obrátce se trefil také Libor. Opět tomu předcházelatvrdá rána - tentokrát Vaňkova, a Aksamit vyrazil jenk Rychlému, který opět hlavou zvýšil. Následně měli šanci takéhosté, ale Plotěný ukázalsvou třídu a náskok 2:0 zachránil.

Vzávěru domácí borci své vedení uhájili, ovšem dopustili se dvou nečekaných zkratů. Nejprve oplácel faul Lukáš Rychlý a poté Vaněk. Sudí tak oba poslal v rozmezípěti minut (80. - 85.)předčasně do sprch.

"Abych pravdu řekl, nedokáži si to vysvětlit," krčila rameny kouč Brandýsku Radek Hanzlík a přiznal, že dřívější kolečské pravidlo ZA ČERVENOU LAHEV BALLANTINKY by se mohlo oživit. "Asi máte pravdu, karet bylo na podzim až až. Trest samozřejmě hráče čeká, ale zatím nevím jaký," dodal jinak spokojený trenér. "Určitě, tři body nám moc pomohly. A myslím, že čistých šancí jsme měli opravdcu víc než soupeř, takže výhra je zasloužená," dodal Radek Hanzlík.

Branky: 9. Luk. Rychlý, 63. Lib. Rychlý. ČK: 80. Luk. Rychlý, 85. Vaněk.

Brandýsek: Plotěný - Propílek, Slapnička, Kala - Luk. Rychlý, Sedláček, Vlasák, Lib. Rychlý (78. Valášek), Pacek (60. Raichard) - Vaněk, Mladý.