Ohnivec Městečko – FK Brandýsek 2:2 (1:1)

Remíza je nakonec zasloužená, ale pro hosty trochu hořká. Poprvé vedli v 16. minutě poté, co se kanonýr Vaněk postavil k TK, poslal merunu do břevna, odtud na zem a za čáru.

pěkným brankám nebyl však v Městečku konec. Domácí šutér P. Šnídl se dostal ve 23. ke své obávané bombě, tu tečoval nešťastně Kala a Plotěný neměl nárok – 1:1.

Jinak se hlavně bojovalo, nakopávaly se dlouhé míče, přesto diváci o další pohledné kousky ochuzeni nebyli.

Čtvrt hodiny před koncem unikl po křídle střídající Mladý, vrátil míč Sedláčkovi, ten si ho posunul a od tyč poslal do brány – 1:2.

Zápasu však konec nebyl. Městečko soka přitlačilo, v 88. minutě obrana Brandýsku neodvrátila centr a J. Šnídl se možná nechtěně, ale přesně trefil mezi nohy Plotěného. Housle tak znamenaly bodík pro Ohnivce.

„Oni skákali radostí, my byli naštvaní. Je to škoda, protože bychom na tom před duelem s Lidicemi byli lépe. takhle to bude řežba,“ je jasné před tahákem dalšího kola sekretáři Brandýsku janu Zatloukalovi.

Branky: 23. P. Šnídl, 88. J. Šnídl – 16. Vaněk, 75. Sedláček. Rozhodčí: Pixa.

Brandýsek: Plotěný – Šulda, Vlasák, Hink, Kala – Luk. Rychlý (83. Valášek), Lib. Rychlý, Sedláček, Propílek – Pacek (60. Mladý), Vaněk.