Domácí i rozhodčí marně čekali alespoň na nějakou zprávuz tábora hostů. "Po dvaceti minutách čekání jsme si našli, že jejich béčko hraje v Zákolanech. Zavolalijsme tama zjistili, že jich bylo málo," přiblížil trenér Přítočna Petr Kremláček.

Kapitán Knovíze Radek Duda uvedl, že se jich přisouběhu zápasů prvního týmu a rezervy sešlo na hřišti pouze třináct.Tento početnedá pro dvě mužstva animinimální počet sedmi hráčů. Při srazu u sebeneměliani kontakt na přítočenský klub, aby ho mohli informovat,že nepřijedou.

"Většina hráčů nebyla na soupisce, takže jsme dali přednost zápasu béčka, abychom sevyvarovali případného debaklu. Vím, že je toje to ostuda a je mi trapně," přiznal Duda.

Knovízští nejspíš prohrají kontumačně 0:3 a přijdou o čtyři tisícovky za narušení soutěže. Pokud by dali přednost Přítočnu, byl by finanční postih menší o dvě tisícovky.

Knovízští nakonec v Zákolanech po prohrané půli 1:3 zvítězili6:4. "Nebýt Nováka, kterému tam ve druhém poločase spadlo vše, do čeho kopl, tak jsme prohráli i tam," posteskl si smutnousoučasností klubuDuda.

Dovětek: Čtenáři našeho webu mají lepší paměť, na jaře opravdu nepřijelo béčko Velvar do K. Žehrovic.