Městečko – Slavoj Kladno 5:4 (3:1)


Zejména standardky Šnídlovi vycházely. Při první to neměl tak těžké. Po faulu Bokra kopal penaltu a nemýlil se. Pak ale uchvátil dvěma trestnými kopy ze třiceti metrů. Zejména druhým. „Takovou ránu jsem v B třídě ještě nbikdy neviděl,“ uznal kouč Kladenských Tomáš Hroneš. Jeho celek kontroval před půlí, kdy Kosora po Jíchově vysunutí snížil na 3:1.


Jenže domácí dál ve skóre utíkali. Šnídl z dalšího pokutového kopu, který opět zavinil Bokr (ruka) dal na 4:1, a když Kosora po akci Tyburce korigoval, přišel rychle pátý zásah Městečka. Konečně v něm neměl prsty Šnídl, ale K Urban. Slavoj se nevzdal a Jícha z penalty za faul na Kosoru snížil. Pak se nechal vyloučit za řeči Tyburec, ale to se jen stav hráčů srovnal, předtím totiž putoval do sprch Bestajovský. Kosora stíhající Šnídla završil v 88. minutě hattrick, jenže jemu ani spoluhráčům už se vyrovnat nepovedlo. „Dát venku čtyři góly a prohrát, to je hrůza. Navíc kromě poslední jsme žádnou branku nedostali ze hry,“ čertil se kouč Slavoje Tomáš Hroneš.


Branky: 22., 33., 38. a 55. Šnídl (první a třetí z p), 70. K. Urban – 40., 65. a 88. Kosora, 79. Jícha (p). Rozhodčí: Hamšík. ČK: 76. Bestajovský – 81. Tyburec.


Slavoj: Pečonka – Přerovský, Puverle, Bokr, Vlk – Vávra, Hroneš, Tyburec, M. Nový – Kosora, Jícha