Kouč Pavel Janeček ví, že mezi podzimní a dnešní Libiší, v čele s exligistou Šenkeříkem, je rozdíl. „Hraje velmi dobře a bude to pro nás těžký zápas. Vzhledem k tomu, že hrajeme o bytí a nebytí, by to přesto měly být tři body," uvedl.

Také čtěte: Úvodní krok vyšel, mistr poprvé padl

Velvary půjdou do utkání s ofenzivní posilou, Slovákem Igorem Komjatym, ofenzivním hráčem třetiligového Vyšehradu. Celý podzim byl členem základního kádru pražského celku, pak se ale zranil a formy se bude dostávat v divizní soutěži. „Určitě nám pomůže. Je to kvalitní hráč, jenž patřil na Vyšehradě mezi nejlepší," řekl Janeček a dodal, že Komjaty do utkání určitě zasáhne.

To platí také u dalších hráčů, kteří byli na marodce. Fit už jsou Dvořák, Bulíček i Ludvík. „Jen nás trošku trápí zdravotní stav útočníka Müllera. Jinak budeme kompletní," podotkl velvarský kormidelník.

Nepřehlédněte: Krajskou sportovní jedničkou je podruhé Olivia Prokopová

Před týdnem Janečkův tým prohrál doma s Meteorem 1:2, když druhou branku inkasoval těsně před koncem. „Už jsme to hodili za hlavu. Naopak. Naše hra má hlavu a patu," prohlásil Janeček s tím, zápas s Libiší bude o prvním gólu.