Tuchlovice – N. Knín 6:1 (3:0)
Prvních dvacet minut patřilo hostům, jejichž tutovku zmařil konečky prstů Pečonka. Tuchlovičtí vyrovnali hru okolo 20. a už za tři minuty vedli, když se z těžkého úhlu v pádu hlavou prosadil Holan. Pak Fitko vyslal do ulice Peroutku a posléze mu posadil míč i na hlavu – 3:0. „Všechny tři akce by si mohly říct o gól měsíce,“ zaznělo z tuchlovického ležení. Peroutka na svůj výkon navázal i po pauze. Ve 49. využil přihrávku Kedroně a pak zakončil akci Vaigla. Zvýšené pozornosti zadáků unikl za cenu střídání. To už ale jeho tým vedl zásluhou Fitka 6:0. Ještě předtím však měli hosté dvě velké šance. Prosadili se ale až z penalty.

Milín – Velvary 3:0 (1:0)
Úplně jiné utkání než před týdnem odehrály Velvary. V Milíně totiž byly horším celkem, a protože si nevypracovaly ani jedinou příležitost, nemohly počítat s lepším výsledkem. Domácí měli převahu, z níž vytěžili spoustu standardních situací, které dokázali proměňovat. Když se k tomu přidá milínská větší bojovnost a vůle po úspěchu, je výsledek spravedlivý.

Měchenice - SK Slaný 2:0 (1:0)
Slánští se herně předvedli v dobrém světle, to se ale vůbec nedá říct o jejich koncovce. Příležitostí ke skórování měli víc než dost, vyznamenal se ale i jejich brankář Šaroch, který přece jenom dvakrát kapituloval. Nejprve v 17. po křížné střele a pak v 88. za velkého tlaku jeho týmu, když přihrávku zastavila louže a následný brejk využil Dlesk. Hosty rozzlobila 22., v níž Tauš prošel před brankáře, jenž jeho prohození tečoval, avšak Galbavý ve skluzu přece jenom dopravil míč za brankovou čáru. Soudce však na středový kruh neukázal, protože k údivu hostů asistent odmával ofsajd.

Hořovice – Lhota 0:6 (0:2)
Na trávník ve Bzově vlétli hosté ve velkém stylu, Zadák sice nedal tři šance (dvě tyče), zastoupil ho však Anděl, jenž obě svoje příležitosti nekompromisně zakončil. Lhotští si na jedničku pohlídali začátek druhé půle, kdy očekávali velký nápor soupeře. Ten se však nedostavil. Naopak nabídl soupeři tři brejky, jichž využil k dalším třem brankám. Ta na 5:0 padla z penalty, kterou po faulu na Zadáka proměnil Mačura. Mužem druhé půle však byl právě Zadák, jenž dal během dvaceti minut tři branky. Hořovičtí se neprosadili ani z pokutového kopu, který v 63. Šimek bravurně vyrazil. Ve zbývajících minutách hosté umně drželi míč na kopačkách a v pohodě dokráčeli k nečekanému, ale o to hezčímu výsledku.