Gabčova gólová premiéra

V sobotních zápasech I. A třídypotěšil výborný výkon Velvar, Tuchlovice naopak ztratily dobře rozehrané utkání v Hvozdnici. V okresním derby mezi Slaným a Dobrou slavila výhru zkušenost hostů.

20.8.2007

Trenér Slaného Rony Tauš musel spolknout druhou porážku. Jeho tým podlehl Dobré.Foto: Jiří Nagy

Velvary–Neratovice/Byškovice3:0 (2:0)
Odfláknutý zápas v Milíně měl za důsledek urychleně dokončený příchod zkušeného útočníka a kanonýra Gabča. Když se do domácí sestavy navíc po dovolené vrátil protřelý stoper Moravec, bylo zřejmé, že mladičký, ale velmi ambiciózní tým hostů nebude mít moc velkou šanci na úspěch. To se začalo naplňovat v 15., kdy po Slavíčkově centru u zadní tyče Mucha křížnou hlavičkou otevřel skóre.
Už za čtyři minuty se stav opět posunul. Mašek na malém vápně ze sebe setřásl dva bránící hráče a hlavou nekompromisně zužitkoval Bečvářovu přihrávku – 2:0. Posléze se ve úniku objevila nová akvizice Gabčo, na gólmana však nevyzrál Hosté se vinou poctivého výkonu domácích do vyložené šance nedostali, a to platilo i po přestávce, kdy si zkušení domácí borci výsledek pohlídali. A co víc. Splnily poločasové představy dát rychle třetí gól. To se jim podařilo už ve 49., kdy Mucha vysunul Gabča, který se podruhé nemýlil.

Více v pondělním Kladenském deníku.

Hvozdnice – Tuchlovice 3:2 (0:2)
Za to, co hosté předvedli v první půli, by se nemusel stydět ani divizní tým. Za druhou by se k nim ale otočil zády i ten nejoddanější fanoušek.
Hned v úvodu měli dvě velké šance, ale prosadili se až ve 27., kdy Jalaghonia patičkou vyslal Kedroně, který obstřelil brankáře T. Obermajera (dříve Blšany). Ve 38. vybojoval balon Hejduk, prošel co šlo a v tísni ještě našel Peroutku, jehož volej znamenal vedení 2:0.
Do druhé půle ale nastoupili úplně jiní hosté. Jejich uspokojeníi s příznivým vývojem využili domácí v 60., kdy Bartáskem ztrestali chybu Najera. O devět minut později měl vekou šanci L. Obermajer. Tu ještě hosté přežili. O minutu později už štěstí neměli. Sice odvrátili roh, další centr však ne – Hampl hlavičkoval do protipohybu brankáře. Ani vyrovnání Tuchlovické neprobralo. Naopak jejich řady zachvátil totální chaos. V 88. toho využil Farkaš, jenž je definitivně popravil, byť Pečonka jeho střelu vytlačil na tyč.

Více v pondělním Kladenském deníku

SK Slaný – Čechie V. Dobrá 1:2 (0:1)
Začátek zápasu probíhal ve velkém tempu. Precizně pracovala hlavně obrana hostů, již výborně dirigoval Liška, který přispěl k výhře čistými zákroky. Vítězství se ale nerodilo snadno, Dobrá však potrestala již první hrubku domácí defenzivy. Po pravé straně se nádherně uvolnil aktivní Růžička, který přízemním centrem umožnil Jíchovi bezpečně skórovat přes bezmocného brankaře.
Slaný bylo v ofenzivě zcela neškodné, z přímého kopu zahrozil akorát Sedláček. Taktovku prvního poločasu držela Dobrá, Slánským živil naději na bodový zisk brankař Kudrna, který dvakrát vychytal Tichého, také proti šancím Neubergera vytáhl excelentní zákroky.
Úvod druhé půle přinesl sporný moment. Hlavička Tauše se odrazila od břevna výrazně za brankovou čáru, ale rozhodčí nepochopitelně gól neuznali! Tauš si ale chuť spravil o dvacet minut později, když osamocen ve vápně nekompromisně skóroval – 1:1. Slaný se zvedlo, bohužel pro něj zapomnělo na zadní dvířka. V 76. minutě dostal do vápna nádhernou kolmici Jícha a stoprocentní šanci využil.
Pak se už svěřenci Ronyho Tauše na vyrovnání nezmohli.

Více v pondělním Kladenském deníku.

20.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Ruční balič 19 000 Kč Ruční baliči Balič sádrokartonových profilů. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme:, Samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, Aktivní přístup k práci, , Nabízíme:, Práci ve velké úspěšné společnosti, Náborový příspěvek 3 000 Kč, Motivační odměnu, 13. plat a 5 týdnů dovolené, Příspěvek na penzijní připojištění, Dotované závodní stravování, Příspěvek na rekreaci vašich dětí, Docházkový bonus, Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení), Firemní společenské akce. Pracoviště: Metal trade comax, a.s., Sídliště, č.p. 420, 273 24 Velvary. Informace: , . Potravinářství - Potravinářství Pekař 16 000 Kč Pekaři Dělník potravinářské výroby v pekárenství (převážně ruční). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme: práci na 12h směny v režimu krátký/ dlouhý týden, stabilní rozvrh směn, nástup ihned nebo dohodou, pracoviště v Kladně, perspektivní zaměstnání, stabilní pracovní místo. , , Požadujeme především dobrý zdravotní stav (práce ve stoje) a manuální zručnost., , V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis na e-mail: v.sedlackova@llbg.com nebo nás kontaktujte na telefonu 606 078 349 a domluvte si osobní schůzku.. Pracoviště: La lorraine, a.s., U Kožovy hory, č.p. 2748, 272 01 Kladno 1. Informace: Veronika Sedláčková, +420 312 511 561. Marketing, média a tisk - Marketing, média a tisk Marketingový specialista 120 Kč Pracovníci v oblasti propagace a reklamy Promotér / Hosteska v oblasti optiky. Požadované vzdělání: střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o rozdávání letáků, organizování reklamních akcí na našich prodejnách., , Služební auto k dispozici., , Práce je vhodná na zkrácený úvazek pro rodiče na mateřské dovolené, či studentky., , Možno pracovat i na dohodu o provedení práce.. Pracoviště: Dr. optik s.r.o., prac.slaný, Lidická, č.p. 1296, 274 01 Slaný 1. Informace: Radka Kubásková, . Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič autobusu 22 000 Kč Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob řidič/ka autobusové dopravy. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: Řidič autobusové dopravy, , Požadujeme:, - ŘP sk. D, - Profesní průkaz, - Digitální kartu, - Psychologické vyšetření, zdravotní způsobilost k řízení autobusu, - Trestní bezúhonnost, , Nabízíme:, - Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, - Garantovaný výplatní termín 14. den v měsíci, - Moderní vozový park Mercedes-Benz, - Firemní benefity: zdarma doprava autobusy společnosti pro Vás i celou rodinu, mobilní volání , v rámci zvolených 6 čísel zdarma, firemní pojištění odpovednosti za škodu, stabilizační půjčku a další., , Telefonický kontakt možný Po - Pá 6:00 - 14:30hod.. Pracoviště: Čsad slaný a.s., Lacinova, č.p. 1366, 274 01 Slaný 1. Informace: Eva Michalová, +420 606 773 222.