SK Kladno – Sparta Krč 5:4 (2:3)


Přestřelku zahájil Šilhan přesným zakončením centru Dočkala. Soupeř ale rychle otočil, když mu pomohlo zaváhání brankáře Kostolanského a poté si Hoffman nešťastně kopl míč na ruku. Z penalty se nemýlil Hubený. Zanedlouho se kopal pokutový kop i na druhé straně. Po zákroku na Šilhana ho proměnil Šelicha, jenže týž muž v závěru půle chyboval při malé domů a zase vedl protivník.
Po obrátce Kladno přidalo, Šilhan vyhrál tvrdý souboj s gólmanem Šilhavým a srovnal. Pak ještě prsíčky nabil Dočkalovi na jeho premiérový zásah v kladenském dresu, ale Krč ještě jednou vyrovnala, když Šelicha opět nezvládl ideálně pozici stopera (v první půli tam musel zaskočit za zraněného Farbáka). Přesto patřila výhra Kladnu a tentokrát Šelicha zaperlil. Krásně se uvolnil a Dočkal se v koncovce opět nemýlil. Byl to jediný zásah, na němž se nepodílel Jaromír Šilhan. „Hlavně, že to pomohlo mančaftu. A zda zůstanu v áčku? Vím jen to, že na německé soustředění odjíždím, tak uvidím,“ skromně hodnotil Šilhan.

Kladno – Sn Varnsdorf 3:1 (1:0)


Odpoledne hrála druhá polovina kádru. V brance Kladna se objevili Maďar Miski a Janoczko, o jejichž případném hostování ze Sparty se bude jednat. Kladenská jednička Roman Pavlík totiž má poraněné koleno a důkladné vyšetření odhalilo potíže s meniskem.

Na Strahově oba celky nastřelily tyčku, ale jinak byli úspěšnější Kladenští. Skóre otevřel Zachariáš, pak se hezky trefil Hlava a po soupeřově snížení pomohl kladenskému Kousalovi ke třetí trefě vlastenec Severočechů.

Více v dnešním vydání Kladenského deníku.