Vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt dokonce volil silná slova, že po takových zápasech člověka přestává bavit fotbal dělat.

To zase mrzí Slánské, podle jejich manažera Jakuba Andrýska to na klub vrhá špatné světlo. „Bohužel to vypadá, jako že jsme něco ovlivnili, ale v žádném případě to tak není. Snažíme se tady hodně pracovat, herně jsme se hodně zlepšili, začali vyhrávat a tohle naši práci degraduje,“ mračil se.

Důležité je, ani hosté se nedomnívají, že by jim chtělo uškodit právě Slaný. „Vítr fouká zřejmě odjinud, cítíme to už pár kol. Také nás to mrzí, ale děje se to,“ doplnil Karnolt.

Celou situaci viděly asi tři stovky diváků, což je na Slaný mimořádně vysoký počet. Ti ostatní by si mohli udělat obrázek z videa, které by se mělo v nejbližších dnech objevit na webu Slánských listů.

Obě strany pak nabízejí samozřejmě trochu rozdílný výklad.

Podle hostujícího Martina Karnolta Nejedlý opravdu fauloval Hořejšího, nicméně běžel prý vedle něho, navíc situaci jistil Hejduk. Proto se jim zdála červená karta velmi přísná.

Jakub Andrýsek nebyl na střídačce jako Karnolt, ale na tribuně, měl tedy o něco jinačí pohled. Podle něj deset metrů před vápnem unikal Hořejší do vyložené šance a přes Nejedlého by se dostal, pokud by nebyl zhruba dvě vteřiny držen za dres. „Teprve během tohoto zdržení a zpomalení akce doběhl za dvojici Hejduk, jinak by to nestihl. I z toho důvodu si myslím, že ve finále byla červená karta udělena správně,“ dodal Andrýsek.