Hosté přijeli bez zraněných Portužáka a Jalaghonii a inkasovali už po čtyřech minutách ze standardky. Ve 23. minutě sice Kudela vyrovnal, ale radost trvala jen chvilku. Ve 35. minutě domácí sehráli svůj nacvičený signál a Maryška je poslal opět do vedení, které ještě do poločasu zvýraznil Musil. Ten využil Hejdukova špatného odhadu vysokého balonu, který nedoskočil.

„Všichni si odsouhlasí, že budeme bojovat a pak přijdeme na hřiště a nic – jakoby hráči pořád ještě seděli v autobuse. Neporadíme si ani se signálem, o které jsme dobře věděli. To je nezodpovědnost," čertil se trenér Miroslav Supáček.

Jeho tým ale po přestávce výkon zlepšil. Hlavně od 58. minuty, kdy hezkou akci zakončil opět Kudela a Tuchlovice žily. Ve zbytku utkání se tlačily na půlku soupeře, Supáček nasadil až čtyři útočníky, ale šanci už si jeho parta nevytvořila.

„Tu měl v první půli Hadrika a gól jsme mohli dát i poté, co Fitkovu ránu brankář neudržel. Ale nedobíháme balon," mrzelo Supáčka, který našel slůvka chvály pro mladé Zimermana a Balíka či pro střídajícího Peroutku. „Ale potřebujeme kompaktnější výkon od všech," dodal.

Tuchlovice (v červeném) prohrály v Mnichově Hradišti 2:3. A to konečně úřadoval střelec Matyáš Kudela (uprostřed)

Tuchlovice (v červeném) prohrály v Mnichově Hradišti 2:3. A to konečně úřadoval střelec Matyáš Kudela (uprostřed). Foto: Mirosloava Minářová