Na hřišti se sešla zajímavá jména. Na první místo dáme už dvaasedmdesátiletého zakladatele Omasku Jaroslava Machače st., který obul i kopačky a neváhal se bít za svůj klub do roztrhání těla.

Na place běhal také kdysi prvoligový fotbalista Liberce a Kladna David Hlava, z Pardubic dorazil tiskový mluvčí tamního prvoligového fotbalového klubu Radek Klier, někdejší velký propagátor futsalu, spolukomentátor TV přenosů a manažer futsalové reprezentace. Nechyběly ani další slánské legendy Kozelka, Žák, Kvapil, Tauš nebo už zmíněný Ondřej Švásta, jenž si bohužel vážně porazil Achillovu šlachu.

Kladenskou školu zase zastupovala nezničitelná dvojka Lidic Radosta – Halwiger či střelecká legenda Jura Stolár, který podle svých zvyklostí zase jednou trefil gól, který by se líbil fanouškům na celém světě, prostě bomba přímo do vinglu.

Omask nakonec turnaj vyhrál, když mu s Třebusicemi zajistil cenný bod v závěru Jindřich Hlůže. V rozhodujícím utkání s Čechií se za stavu 0:0 zranil zmíněný Švásta, čekalo se na sanitku a Slaňáky tenhle moment poznamenal. Omask jim dal dvě branky Radostou a Machačem ml. a na závěr přemohl také 1.DFK Slaný 2:1.

Druhá nakonec skončila Čechie, která si ale zahrála jenom dva zápasy. Vzhledem ke zmíněným prodlevám a čekání na sanitku už totiž Třebusičtí borci museli odjet na fotbalový mistrák svého Brandýsku a prohráli kontumačně. Skončili tak poslední, třetí místo bere 1.DFK Slaný.

Díky za pořádání turnaje pak patří hlavně zásadní postavě okresního futsalu, šéfovi svazu Pavlu Nepilovi a jeho manželce.

„Škoda těch dvou vážných zranění ale jinak to byl parádní turnaj,“ shrnul jeden z hráčů vítězného Omasku Karel Káranský.