Prakticky hned po výkopu se do šance dostal slánský Nádeníček, ale brankáře nepřekonal. Ve 3.min. kryl brankář Sedlák první střelu domácích. Na druhé straně se nenechal gólman překvapit lobem Zelenky. Slaný zlobilo dál a hlavičku Nádeníčka lapil opět domácí brankář. V 28.min. přišla nenápadná akce, míč Nátr před bránu a Osmančík nepříliš prudkou střelu poslal od tyče do sítě - 1:0. před pauzou pak opět Nátr centroval a na zadní tyči hlavičkoval Osmančík na 2:0.

Druhá půle začala ze slánské strany tragicky, neboť ve 47.min. zkompletoval Osmančík hattrick a dvě minuty po něm Novák prošel lehce před Sedláka a míč dopravil do brány pohodlně Peričevič. V 55.min. zahodil gólovku Nigerijec Ogiomade, ale v 57.min. si chuť spravil povedenou střelou, znamenající zvýšení na 5:0. Brzy přidal zblízka svou druhou branku a dal na 6:0. V 63.min. byl faulován Novotný a tk. Trnky šel těsně nad břevno, brankář situaci jistil a kopali jsme tak roh. Po jeho rozehrání Nádeníček z dobré pozice hlavičkoval vedle. V 66.min. Sedlák reflexivně zabránil další brance, poté byl ale na střelu Peričeviče krátký. V 78.min. se ale trefil přesně Jirsa a hned po něm dal svůj třetí gól také Peričič.

"Béčko Bohemky nám uštědřilo na své umělce v Uhříněvsi lekci, jakou naši hráči nepamatují. Soupeř po podzimu drží 6.místo v ČFL a disponuje mladým kolektivem. Na naší straně chyběli stále doléčující se Mareš a Vimr. Dále pak Holly, Vašák, Kubík a Pospíšil, který však bude mimo zřejmě dlouhý čas," hodnotil duel vedoucí slánského týmu Milan Šúr.

Bohemians 1905 B - SK Slaný 9:0 (2:0). Branky soupeře: Osmančík 3, Peričevič 3, Ogiomade 2, Jirsa.

Slaný: Sedlák - Volgner, Hansl (60.Kubaška), Jaráb, Zelenka (77, P. Danda) - Maroušek, Křeček (46.Beneš), Trnka, Danda L. - Nádeníček, Galbavý (60. Novotný).