Hostouňský lídr krajského přeboru ukázal, že je v dobré formě, i když koncovka v generálce na Zličíně pokazil a prohrál 2:3. V poločase přitom vedl 2:1, když se trefili Zachariáš po signálu z rohu a po hezkém průniku talentovaný Trnka.

Po obrátce předvedly oba celky, jak lehce zahodit pokutový kop. Nejdřív po faulu Motlíka selhali domácí, pak i sám Motlík na druhé straně. Nejlepší hráč Hostouně za minulý rok neměl moc den, a když šance nedali ani jeho spoluhráči, Zličín toho využil. Střídající gólman Ondrejička inkasoval v 80. minutě a pak ještě ve třetí minutě nastavení. 

Na umělce v Satalicích narazily Velvary na velmi silný celek Třeboradic. Duel skončil smírně 1:1. Velvarští byli kompletní a do druhé části prostřídali pět hráčů. Hosty dostal na sklonku poločasu do vedení Chrobák, jenž z úhlu prostřelil brankáře. Soupeř vyrovnal deset minut před koncem krásnou ránou z 30 m do horního rohu.

Velvarskou svatyni nebude na jaře hájit Majtaník, jehož uvolnili do Jíloviště.

To bude první soupeřem Lhoty, která v Rynholci porazila Zavidov 6:2. Hosté zlobili jen na začátku druhé půle, kdy snížili na 3:2, pak jim ale došel kyslík a dostali další tři branky. Dvěma góly se blýskl Nachtigal a také nová tvář – stoper Šalamoun. Co se týče dalších novinek, tak Lhota zkoušela hostouňského Vidunu a sama umožnila Vlasatému hrát za Hostouň.

Chaloupka má syna!

Vraný si v Rynholci poradilo s Novým Strašecím poměrem 3:1. Do branky musel gólman béčka Izera, který jako první kapituloval. Po centru Jarába srovnal Urban a po obrátce zužitkoval rohový kop Novák. Zahrával ho Chaloupka, jemuž se v neděli narodil syn David. Blahopřejeme! Poslední gól vstřelil zkoušený borec tmavé pleti, zatím utajeného jména. V každém případě ho přivedl hlavní trenér Maroš Klimpl.