Ve Slaném domácí pětkrát vedli nad Lhotou, přesto podlehli 5:6, když za stavu 5:4 nedali šance Hořejší s Radou a Lhota trestala – vyrovnal Čičmanec a pak se trefil i Jung. Ten podle kouče Petra Caise zvažoval, že odejde, ale proti Slanému hrál a dal dvě branky. Lhota počítá do týmu jistě i s největší oporou Petrem Mikolandou, a protože je farmou Kladna a to nemá útočníky, nabízí se u těchto jmen možná spolupráce. „Já bych se tomu nebránil, proč by Kladnu nepomohli," říká Petr Cais.

Jeho tým ve Slaném dlouho tahal za kratší konec provazu, domácí vedli po pěkných akcích zakončených bomberem Stožickým už v 5. minutě 2:0. Pak sice navrátilec z Rakovníku Podraný a nádhernou ranou Nachtigal vyrovnali, ale Slaný šlo vždy dopředu. Dařilo se zejména Galbavému, který sice neskóroval, ale pár branek připravil a pohříchu jednu také nešťastně soupeři.

Slaný – Lhota 5:6 (4:4). Branky: 2.,5. a 38. Stožický, 17. Žahour, 65. Čablík – 11. Podraný, 14. Nachtigal, 31. a 81. Jung, 45. Borák, 76. Čičmanec.

Určitě nejtěžšího soka měly Velvary, pozvaly si druholigového novice Vyšehrad. Ten vládl, ale jen dvacet minut. Pak domácí bez absentujících Císaře, Budějského, Urbana a některých uvažovaných posil zahrozili dvěma tutovkami Červeného. Ten se do sítě svého bývalého klubu netrefil a místo toho šli do vedení hosté, kteří po obrátce přidali další gól a pak ještě jeden v závěru. I tak byl předseda Velvar David Vedral spokojen. „Potěšily mě posily z Meteoru Ludvík s Tenklem, ale třeba i Čermák, který teď vylezl z žáků a je to obrovský talent. „Jen jsme měli proměnit nějakou šanci," mrzelo lehce Vedrala.

Velvary – Vyšehrad 0:3 (0:1). Branky: 39. Jindráček, 56. Kučera, 90. Madej.

Tuchlovice hostily Zavidov, s nímž se loni trápily v I. A třídě. Vyhrály 2:1 (1:0), když se před přestávkou trefil po brejku Kedroň a pak ještě Hafenrichter zužitkoval dobrou práci Hadriky po rohu. Tuchlovičtí trenéři Mrázek se Supáčkem zkoušeli i nové hráče, všechno mladíky. Zimmermana doteď pucoval Pavel Růžička v dorostu Švermova a vedl si velmi slušně. Solidně pracoval hlavně v první půli Červenka z SK Kladno, třetím do party je také mladík z SK Bodnár. „Uvidíme, co z toho bude. Celý zápas ale dobře zvládl Zimmermann," uznal Miroslav Supáček, jemuž se do týmu vrátil z Vraného Jalaghonia.

Tuchlovice – Zavidov 2:1 (1:0). Branky domácích: Kedroň, Hafenrichter.