Pevnost Lhota nedobyly ani tuchlovické tanky

Lhota /FOTOGALERIE/ – Pomalu dva a půl roku fotbalisté Lhoty doma neprohráli, naposledy v červnu roku 2009 s tehdy už jistým sestupujícím – Hořovickem B. Tehdy ale nebyli v takovém laufu jako nyní. Navíc hostili rivala největšího – Tuchlovice. Ty sice v určitém okamžiku sahaly alespoň po remíze, domácí však svou novou roli favorita ustáli a zaslouženě získali tři body.

1.10.2011

Lhota opět porazila Tuchlovice, tentokrát doma 4:2Foto: Deník/ Rudolf Muzika

Blíž k nim mohli být už po prvním poločase, když dvakrát vykombinovali parádní akci, kterou ale po ťukesu s Vitáskem nezakončil dobře Zadák a po něm zazdil tutovku také Chaloupka. Tuchlovice oslabené hlavně o urostlého Hejduka, také nepřijely jen s obranou. Po pěkné kombinaci byl blízko skórování Peroutka, ale pálil slabě. Fitko pak další šanci promrhal zbytečným zpracováním míče.

Jestli první půle góly nenabídla, pak ve druhé se s nimi roztrhl pytel. Výtečně hrající Vitásek nabil zpětnou přihrávkou Zadákovi a ten v 54. minutě účet načal. Když po chvíli Chaloupka pronikll na střed šestnáctky a Pečonka přes velkou snahu jeho ránu jen tečoval do sítě, bylo to 2:0 a hra na chvilku upadla.

Zdálo se dohráno, ovšem hostům se povedla křídelní akce, po níž Kedroň našel Stuchlého a ten snížil. A mohl i vyrovnat!

V rozhodujícím momentu zápasu posadil na zadek obránce, ale míč napálil jen do ležícího Šimka.

Místo toho zase udeřili domácí. Hnací motor jejich ofenzivy Vitásek obešel dva hráče a ještě přiťukl míč milínskému kamarádovi L. Havelkovi – 3:1.

Tuchlovice sice ještě jednu zápletku zkusily, když Portužák doklepl Šimkem vyraženou hlavičku Jalaghonii, ale poslední slovo zase patřilo Lhotě. Vitásek si vymodlil penaltu a Vincenc nezaváhal.

Stejně jako v poháru s Rakovníkem se pak na chviličku dostal na hřiště mladičký talent domácích Havlíček (16 let).

Ohlasy k utkání čtěte v úterním vydání Kladenského deníku (4.10.)

SK Lhota – TJ Tuchlovice 4:2 (0:0). Branky: 54. Zadák, 60. Chaloupka, 81. L. Havelka, 90. Vincenc – 71. Stuchlý, 85. Portužák. Rozhodčí: Kubečka.

Lhota: Šimek – Vincenc, Mantlík, Sterzl, Rychlý – Podraný, L. Havelka, Chaloupka, T. Procházka (46. Dubravský) – Zadák (76. Jiránek), Vitásek (90. Havlíček).

Tuchlovice: Pečonka – Hafenrichter, Portužák, Nejedlý, Muláček – Jalaghonia, Brož, Kedroň, Peroutka (72. Beneš) – Stuchlý, Fitko.

1.10.2011

Veřejné projednávání navrhovaných změn územního plánu v kladenském Kokosu bylo místy bouřlivé.
24

Klíčový dokument Kladna chtějí upravit hlavně ve prospěch lidí

Videosouhrn Deníku – 9.–10. prosince 2017

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Další nezdar, na Přerov letos Kladno neumí

Kladno – Před reprezentační přestávkou se hokejoví Rytíři přesvědčili o formě moravských soupeřů. Po porážce v Třebíči padli i v neděli doma s Přerovem. S tím prohráli už potřetí v sezoně, když pokazili první třetinu a ve zbytku duelu už přes velký tlak dokázali jen korigovat na konečných 2:3. Přerov na rozdíl od Kladna odehrál skvělý víkend (vyhrál i ve Vsetíně) a je za ním už jen o bod.