Poslední tým tabulky měl ale spíš štěstí při mnoha šancích domácího celku. Ex-kladenský Svoboda nastřelil tyčku, možnosti měli i další. Přesný byl pouze „rebel" Ducár, který v 17. minutě překonal brankáře Vošmíka a de fakto tím zápas rozhodl.

„Mohli jsme dostat sedm osm gólů. Hráčům jsme před zápasem řekli, že mohou už hrát s čistou hlavou. Bohužel to mnozí nepochopili a místo s čistou hlavou hráli lehkovážně," říkal jeden z koučů Petr Hlaváč, podle něhož se takhle v přeboru nedá hrát. „Zkusili jsme střídat dva hráče do půle a další dva o přestávce, ani to nepomohlo," dodal.

Lhota při střelecké impotenci Strašeckých paradoxně mohla odvézt bodík, ale Matyáš Kudela, který ve Strašecí s fotbalem začínal a pak tu sedm let hrál, pokazil v největší šanci lob. „Mrzí to, věřil jsem, že gólmana přehodím, ale balon se mi dostal moc po tělo a on to chytil," litoval bojovník Kudela, který ještě nic nebalí. „Jsem bojovník a úžasný areál ve Lhotě nesmí o přebor přijít. Ještě není konec," hlásí odhodlaně.