Akce byla určena zejména pro fanoušky a těch dorazilo do nádherně zrekonstruovaného areálu třináct stovek. V akci sledovali nejen největší hvězdu Petra Čecha, brankáře národního týmu a londýnské Chelsea, ale i další slavné plejery. Radostí bylo sledovat třeba kouzla Marka Heinze ze St. Etiene či Jiřího Jarošíka (Celtik), který dal při výhře svého týmu nad domácími 5:1 (1:1) tři góly. Nejvíce ho těšil první, jímž překonal právě Čecha hájícího v první půli barvy Lhoty. Zachytal si víc než v sobotu v Cardiffu, odkud se bleskově přesunul s kolegy Rozehnalem a Hübschmanem.


Ve druhé části už nastoupil za mužstvo All Stars, ale do útoku, kde svou kariéru kdysi dávno začínal. Brankáře Šimka se mu dokonce povedlo překonat a ještě houslemi. „Snažil jsme jen dát to kolem něj a měl štěstí, že to prošlo,“ usmál se po zápase Čech, který sympaticky neodmítal žádný ze stovek autogramů. Ocenil to i domácí borec Ota Mačura zaznamenavší jediný zásah svého mužstva do sítě bochumského a nově berlínského gólmana Jaroslava Drobného. „Akce se dělala pro lidi a že jich přišlo více než tisícovka je paráda. Důležité je tohle hlavně pro děti, jsou nadšené,“ pokyvoval rytíř fotbalových trávníků Mačura.


Jestli fanoušky kromě Čecha někdo vyloženě uchvátil, byl to už zmíněný Marek Heinz. S míčem doslova kouzlil, k jeho vedení i přihrávkám využíval dokonale každou část těla. „Bohužel je to jen exhibice, ale ty mám rád, doslova se v nich vyžívám. Žádný stres a fotbal pro radost,“ usmíval se žonglér, jehož trefa na 5:1 byla nejparádnější. Nadkopl si žebčkem merunu a poslal ji k tyči.


Dobrou náladou hýřily také původem kladenské hvězdy. Hokejista Toronta Tomáš Kaberle ani nelitoval, že zmařil dva úniky. „Já tam nejsem od střílení gólů. Byla to spíš srandička na vyšachování,“ culil se. Vše pak uzavřel odchovanec Slavoje, dnes bochumský Pavel Drsek. „Žízeň jsme si udělali, diváci se pobavili, takže spokojeni mohou být všichni!“