Sparta Lužná – SK Lhota 3:3 (1:1)
První šok přišel pro hosty po sólu Hajného, který na půlce obral o míč Hotového a proti Šimkovi nezaváhal. Jenže Mačura brzy z penalty nařízené za ruku srovnal. Ještě před půlí však musela opora Lhoty odstoupit kvůli zranění, mezitím navíc smolař utkání Horák promarnil dvě tutovky a k němu se přidal i Čurda.


Po změně stran začali lépe pro změnu naplno bojující domácí, jenže proti šanci Hajného vystavili Lhotští doslova zeď a míč do brány nepustili. Jejich chyby v obraně se ovšem začaly kupit a v 67. minutě už bylo zle po dorážce Lukeše. Předtím do třetice zklamal v koncovce Horák. Na Lukešův gól ale odpověděl Zadák, jemuž připravil pozici Lukeš minelou při odkopu, ale Lužná ještě jednou zabrala a Fronk potrestal spící obranu Lhoty – 3:2 (83.). Zadák hlavou po rohu bleskově vyrovnal, pak měl ještě šanci Čurda, Procházka z TK, ale drtivý tlak hostů už kýžený úspěch nepřinesl. „Byli jsme v křeči, přestože jsme si to nechtěli připustit. Domácí hráli výborně a trestali naše hrubé chyby v obraně,“ zklamaně hlesl záložník Lhoty Miroslav Chadima a dodal, že je klub úplně čisté svědomí. „K našim výsledkům jsme došli sportovní cestou, teď to snad každý pochopí.“


Domácí sportovní ředitel Rudolf Kulhánek byl na svůj tým pyšný. „Jsem. Celý týden jsme museli poslouchat, jak to Lhotě necháme a nestalo se nic takového. Kvůli fanouškům jsem rád,“ řekl.


Branky: 12. Hajný, 67. Lukeš, 83. Fronk – 20. Mačura (p), 72. a 85. Zadák. Rozhodčí: Urbánek.


Lhota: Šimek – Adam, Hotový, Havelka – Kolář, Chadima, Dubravský, Procházka – Mačura (39. Zadák), Horák (72. Rác) – Čurda.