SK Lhota – Čechie V. Dobrá 1:1 (1:0)


Po první půli byli blíže k vítězství domácí. Dařilo se jim ve středu pole a jaksi vychladlou doberskou jedenáctku přehrávali. Dali také jeden gól, byť trochu šťastně. Centr ze strany přistál na ruce bránícího Machka a sudím Lerchem nařízenou penaltu proměnil Mačura – 1:0.


Po změně stran však Doberští začali místo meltičky servírovat silné presso a Neuberger (přezdívaný Schweinsteiger, autor L. Misura) ho brzy také osladil. Po centru Zelenky se dostal k odraženému míči a bez váhání vyrovnal.


Jeho tým rázem ve středu pole dominoval, ale chyby ve finální fázi a kvalitní defenziva domácích je do větších šancí nepouštěla. Naopak na druhé straně se povedl krásný brejk trojici Mačura, Zadák, Čurda. Posledně jmenovaný zkoušel Kieryka lobovat, přestřelil ale také břevno. Tutovka přišla i na druhé straně, byť po hrubici Lhoteckých. Stoper Chadima pouštěl míč Šimkovi, mezi oba vlétl Jícha, ovšem míč napálil jen slabě do brankáře domácích. Přestože pak oba týmy dřely a emoce chvílemi sílily, do větší možnosti se už nikdo neprodral.

Branky: 30. Mačura (p) – 55. Neuberger. Rozhodčí: Lerch.


Více v pátečním Kladenském deníku.