Lhota – Měchenice 2:4 (2:2)


Utkání si domácí prohráli sami. Začali výborně, v 18. minutě vedli 2:0 a soupeř byl zralý na debakl. Jenže pak udělal dvě hrubky náhradní gólman Hašek (Šimek má dva zápasy stop, Kolář nemocen) a bylo vyrovnáno.

Ale popořádku: Lhota měla od první minuty velký tlak, první šance ještě nedali Říčka a Havelka, ale ve 13. prostrčil Mačura míč kolmicí na Čermáka, ten byl faulován a nařízenou penaltu Mačura proměnil – 1:0. O pět minut později zpracoval Trousil Hotového křížný pas a placírkou zvýšil na 2:0. Zadák v další šanci neuspěl a uhodilo z čistého nebe na druhé straně. Autové vhazování domácích ve 28. nezpracoval Hašek a Dlesk do prázdné branky snížil.

Ve 33. bylo vyrovnáno, když Hašek zbytečně vyběhl proti míči, který kontroloval Hotový, minul a navíc fauloval rychlého Dleska: penalta a 2:2.
Druhý poločas začal gólem na 2:3, když obrana nepokryla hlavičku po odraženém míči. Od té doby začal festival zkažených přihrávek a hlavně neproměněných šancí. Co nedali Zadák, Rác a Chadima, který dvakrát minul prázdnou branku, se jen tak nevidí. Hosté z ojedinělého brejku zvýšili v 70. minutě na 2:4 a odvezli si poprvé v sezoně zvenku tři body. „Zápas bude mít dohru v úterý, kdy je mužstvo pozváno na kobereček,“ zuřil trenér Vladimír Hodan. Jestli to pomůže, se uvidí hned ve středu, kdy Lhota doma dohrává odložené utkání s Hořovicemi (začátek v 16.30).

Branky: 13. (pk) Mačura, 18. Trousil – 28. a 33. Dlesk (druhá z pk), 49. Samek, 70. Prešinský. Rozhodčí: Šťastný.

Lhota: Hašek – Havelka, Hotový, Chadima, Trousil (80. F. Horák) – Procházka, Frýdl (55. Hanáček), Mačura, Říčka – Zadák, Čermák (61. Rác).