SK Lhota – SK Hořovice 2:5 (2:2)

Kdo viděl aspoň jedno z posledních dvou domácích zápasů Lhoty, viděl i ten druhý. Oba totiž měly naprosto stejný průběh. Také ve středeční dohrávce 17. kola začali domácí výborně, ve 20. minutě vedli 2:0, aby znovu vysoko prohráli.

Ve 3. minutě se podařila kombinační akce pravé strany, Frýdl vysunul Hotového, který centrem našel Trousila a bylo 1:0. Tato dvojice si tak zopakovala gólovou spolupráci z neděle. Ve 20. minutě vyšla akce zleva: Mačura se Zadákem připravili šanci pro Čermáka a ten lehkou tečí zvýšil na 2:0. Během první půlhodiny předváděli domácí krásné akce na jeden dotek, jako například křížný pas Čurdy, který zjedné sklepl Procházka na Zadáka a jeho pokus zázračně vyrazil gólman Šilhavý.

Osud zápasu však do svých rukou vzal opět náhradní gólman domácích, tentokrát Kučera. I když několik šancí v průběhu zápasu chytil, ve 30. minutě pustil lehkou hlavičku do středu branky, ve 36. pak střelu z úhlu mezi nohy a bylo vyrovnáno. Domácí byli opět psychicky dole a znovu dostali gól okamžitě po začátku druhé půle.

I další průběh byl totožný se zápasem s Měchenicemi: tlak a šance Lhoty a nebezpečné brejky Hořovic. K vyrovnání měl nejblíž Mačura, jenže z přísné penalty (pád dvojice Hotový – Čurda) neuspěl. Verdikt sudího přinesl velké emoce, hostující asistent dokonce rozkopl tabuli na střídání a poté se hájil, že ho napadl domácí vedoucí mužstva Martin Chadima. Ten ale podle svých slov reagoval teprve na zmíněnou rozkopnutou tabuli.

Nabuzení hosté ale dvakrát trestali a uštědřili domácím další krutý debakl. Lhota dostala ve třech zápasech 14 gólů, když před tím v 17 utkáních 20. „Proto jsem úplně v klidu," říkal po zápase obránce Miroslav Chadima. „Všichni mluví o krizi a hledají vinu tam kde není. Do branky se vrátí Šimek a ten takové góly nedostane. Mužstvo hraje dobře, bohužel ho vždy srazí hrubé chyby gólmanů. Je mě mrzí, že jsme dali body soupeřům Slaného v boji o záchranu.“

Branky: 3. Trousil, 20. Čermák - 30. a 36. Nesnídal, 46. a 81. Štěpnička, 74. Šmíd. Rozhodčí: Valín.

Lhota: Kučera – Chadima, Hotový, Čurda, Havelka – Procházka (75. Rác), Frýdl, Mačura, Trousil (85. Rohla) – Zadák, Čermák (65. Říčka).