Nelahozeves – Lhota 1:2 (0:1)

Na hosty se valila jedna smůla za druhou. Úplně se jim rozpadla obrana (zraněný Hotový, vyloučený Trousil, Kolář v USA a Čurda viróza), na levého stopera postavil trenér Hodan Asníka a z fotbalového důchodu vykopal Havelku, Chadimu, Anděla a Ráce (dohromady 147 let). Jenže při rozcvičce si obnovili svalová zranění Mačura a Adam, a tak do hry přece jen musel Hotový, který zkušenou poziční hrou na hřišti vydržel celých 90 minut. „Pohybuji se kolem zápisu o utkání patnáct let, ať jako rozhodčí nebo funkcionář, ale ještě jsem nezažil, aby se dvakrát přepisoval,“ kroutil hlavou lhotecký sekretář Martin Chadima.

Zápas nebyl moc pohledný díky nekvalitnímu hřišti a tvrdě hrajícím domácím. Po jednom z mnoha faulů (tentokrát na Dubravského) nedal ve 24. minutě gólmanovi šanci z přímého kopu Asník. V největší příležitosti domácích selhal Pekárek.

Druhý poločas začali domácí velkým tlakem a po dvou šancích v 53. minutě vyrovnali, po centru z pravého křídla hlavičkoval Pekárek. Těsně před tím nedal velkou šanci Anděl, ale vzápětí vše napravil. Spolu s Procházkou vybojovali míč pro Ráce, na jehož bombu levou nohou neměl domácí brankář nárok. Dynamo bylo zaskočeno a do konce utkání na pečlivou defenzivu Lhoty recept nenašlo. „Bylo to vítězství taktiky, bojovnosti a vůle nad zraněními a věkem,“ smál se Martin Chadima. Trenér Vladimír Hodan zářil štěstím, i hráči si závěr užívali. Pobaveně sledovali kulhající náhradníky Zadáka a Mačuru, kteří už jen v závěru takticky střídali.

Branky: 53. Pekárek – 24. Asník, 55. Rác. Rozhodčí: Čermoch.

Lhota: Šimek – Chadima, Hotový, Asník, Havelka – Podraný, Mantlík, Dubravský, Procházka – Anděl (90. Mačura), Rác (90. Zadák).