Hořovicko – SK Lhota 5:1 (2:1)

Není tajemstvím, že ve Lhotě nefunguje spolupráci mezi A a B mužstvem a tenhle problém se projevil v plné nahotě proti Hořovicku B. Lhota přijela jen s dvanácti borci a o tři během utkání přišla. Nejvíc všem zatrnulo v 15., kdy se skácel k zemi bez jakéhokoliv ataku Filip Trousil pamatující si pouze slabost, pocit na zvracení a bodnutí u srdce. Poté zkolaboval, naštěstí jen na chvilku. Vyšetření v nemocnici naštěstí ukázalo, že je v pořádku. Nicméně hrát už nemohl a brzy ho následovali Mačura a Procházka. První duel doslova dokulhal, druhého vystřídal zmíněný Ivan Horák, když předtím Trousila vyměnil jediný náhradník Kolář.

To už ale bylo pro Lhotu dost zlé. Po fatálních námazech Hotového a Dubravského a trefách Čihaře prohrávala 0:2, a když Podraný snížil, další čtyři tutovky v rozmezí 29. – 33. hosté spálili. Po obrátce pak chybovali znovu, tentokrát Asník, brankář Šimek a nakonec Podraný. Pokaždé z toho byl gól, Čihař stihl dohromady čtyři!

Branky: Čihař 4, Štěpnička – Podraný.

Lhota: Šimek – Havelka, Hotový, Asník, Trousil (21. Kolář) – Podraný, Dubravský, Mačura, Procházka (46. Horák st.) – Zadák.