SK Lhota – Sedlčany 2:3 (1:0)

Když Mačura proměnil ve 35. penaltu za faul na Asníka a po obrátce zvýšil Zadák po krásné akci Asníka, vypadalo to, že Lhota konečně zaboduje. Jenže se začaly dít věci. Nejdřív musel odstoupit Chadima, který popostrčený navíc zasáhl vlastního gólmana Šimka a ulomil mu kousek zubu. Brankář měl pech dál, po dalším střetu si zlomil prst a musel odstoupit. Náhradník Brejník nechyboval, ale přesto pořádal gigavýlov v rozmezí 79. a 82. minuty, kdy se jeho obrana sesypala. První dvě branky dostal v rozmezí padesáti vteřin a nevěřícně koukající hráči pak inkasovali od Havla ještě třetí pohlavek. Sice se zvedli, Hotový a Asník mohli vyrovnat, ale nepovedlo se, Lhota počtvrté v řadě padla.

„Smůlou bylo zranění Šimka s Chadimou, s dalšími absencemi to bylo příliš. Tříminutový výpadek si nedovedu vysvětlit, byli jsme jako zmražení. V soutěži nás čekají asi velké problémy,“ děsil se trenér Lhoty Vladimír Hodan.

Branky: 35. Mačura (p), 56. Zadák – 79. Kvěch, 80. Žáček, 82. Havel. Rozhodčí: Nehasil.

Lhota: Šimek (67. Brejník) – Chadima (60. Anděl), Hotový, Havelka, Rác – Kolář, Mačura, Mantlík, Podraný – Zadák, Asník.