Hradištko – SK Lhota 2:3 (2:3)

První pět minut patřilo Lhotě včetně krásné rány Dubravského, jenže pak její obrana začala doslova hořet a jen díky famóznímu výkonu nedávno náhradního gólmana Hájka nebylo ve 25. minutě skóre 5:0, ale jen 2:0. Domácí totiž zmařili tři jasné šance včetně pokutového kopu, ale dvakrát se přece jen trefili. Hosté pak přeskupili oslabenou sestavu, dopředu vyslali Jana Vitáska a ten za šestnáct minut druhé části stihl čistý hattrick. Na všechny branky mu přizrál cizelér Procházka.

Domácí pak sice měli chvílemi tlak, ale více se hádali a byli nervózní – hosté tak sentační obrat uhájili. „Poděkovat chci všem klukům, že se kousli. A speciálně Martinu Hájkovi a Honzovi Vitáskovi. Bez prvního bychom byli po půlhodině neměli nárok, bez druhého bychom výsledek otáčeli těžko,“ sklonil se před hrdiny duelu sekretář Lhoty Martin Chadima.

Branky: 14. Konečný, 21. Novotný – 47., 51. a 61. Vitásek. Rozhodčí: Velebil.

Lhota: Hájek – Kolář, Vitásek, Asník (27. Rác), Havelka – Jiránek (87. Šimek), Mantlík, Dubravský, Procházka – Zadák, Anděl (46. Mačura)