Loučení bylo pro oba celky určitě příjemnou záležitostí. Hrálo se férově, bez zbytečných emocí a čtyři branky musely fanoušky rovněž potěšit. „Byl to konec sezóny a podle toho oba soupeři kutkání přistoupili. My jsme měli sice více ze hry, ale srazily nás dvě chyby vobraně,“ říkal Hodan. „Dneska bych chtěl vyzdvihnout výkony Zadáka sAdamem,“ dodal Hodan.

Zadák byl hlavním ofenzivním motorem Lhoty. Po půlhodině hry zužitkoval skvělou kolmici Procházky a odpověděl na Skálův gól ze šesté minuty, na začátku druhé půle poslal dokonce domácí do vedení. O chvilku později trestuhodně zahodil šanci na hattrick, když zbezprostřední blízkosti přestřelil poloodkrytou branku. A soupeř tak dvanáct minut před koncem díky kapitánovi Vavrekovi upravil na konečných 2:2.

„Jsem rád, že dokážeme, dalo by se říci, stakovými starými pardály hrát ve středu tabulky 1. A třídy. I když jsme něco zkazili, tak jsme i hodně soupeřů přehráli,“ pochvaloval si uplynulý ročník Hodan a už přemýšlel o další sezoně.„Jednáme sMilínem, abychom udrželi Vitáska, vlastně knám přijde i Rychlý z Brandýsku. Chceme hrát i vpříští sezóně tak jako letos. O střed tabulky, aby nebyly žádné starosti.“

Klubová pokladna ještě před rozlučkou nakyne o zřejmě posledních 500 korun. Brankář Hájek totiž převzal kapitánskou pásku po střídajícím Hotovém a vedoucí mužstva Martin Chadima mu do mikrofonu během utkání připomenul, že za takovou poctu bude muset určitě zaplatit.

Lhota – Týnec n. Sázavou 2:2 (1:1).
Branky: 29. a 53. Zadák – 6. Skála, 78. Vavrek. Rozhodčí: Hron – Žižka, Holý. ŽK: Víšek. Diváci: 50.
Lhota: Hájek – Adam, Hotový (56. Rác), Čurda, Havelka – Asník, Dubravský (82. Šimek), Mačura (61. Jiránek), Procházka – Zadák, Vitásek.
Týnec: Kruliš – Pazdera (70. Kouřil), Kyselka, Kavoň, Víšek – D. Sedlák (90. R. Sedlák), Stibůrek, Szeker, Vavrek, Moravec – Skála (90+3. Chrpa).

Patrik SANDEV