Zpočátku to byl vyrovnaný souboj, který okořenily krásná individuální akce Fišera a technická střela Dihela, po nichž vedli domácí 2:0. Vzápětí snížil Mantlík a deset minut před koncem utkání z přímého kopu krásně vyrovnal Jiránek. Ve druhé půli byla Lhota o třídu lepší, ale domácí remízu vydřeli.

Oba týmy měly k dispozici pouze jedenáct hráčů. Lhota nastoupila už s brandýským Liborem Rychlým, který si vzal na výpomoc bráchu Lukáše. Za hosty si kopnul i dorostenec Pucholt.

Kamenné Žehrovice - Lhota 2:2 (2:1). Branky: Fišer, Dihel – Mantlík, Jiránek.
K. Žehrovice: Toncar (31. Šeba, 61. Kruliš) -P. Stehlík, Širůček, J. Stehlík,Křížek - Novotný, Šroba, Kašpar, Kopačinský - Dihel, Fišer.
Lhota: Šimek - Jiránek, Havelka, Najer, Asník - Drmla, Lib. Rychlý, Mantlík, Luk. Rychlý - Zadák, Pucholt.