„Domácí byli velmi dobří. V porovnání s nimi jsme podali velmi špatný výkon,“ uvedl člen realizačního týmu hostů Martin Chadima, jenž na soupeři ocenil, že od první do poslední minuty hrál bez ohledu na výsledek stejně. Nezměnil tempo ani taktiku, neubral na disciplíně a opět byl velmi účinný v koncovce.

Zkrátka od začátku šel jistě za svým cílem. A co víc, dal šest nádherných gólů! První ale padl až ve 35. minutě po krásné hlavičce. „Do té doby jsem nevěřil, že bychom si neodvezli alespoňbod,“ přiznal Chadima.

Druhou branku dostala Lhota se závěrečným hvizdem první půle. Obrana sice hvozdnického hráče vytlačila daleko za šestnáctku, ten však přesto dokázal skórovat. Jeho lob z 35 m zapadl přímo do horního rohu!

Po dvou minutách druhého poločasu se domácí prosadili, a to byl konec nadějí hostů, kteří se sice snažili, ale hostitelé je pouštěli pouze před svoji šestnáctku odkud podnikali promyšlené akce s pravidelnou gólovou koncovkou.

„Z naší strany to nebyl rezignovaný výkon, domácí ale musím pochválit za kvalitní herní projev,“ dodal Chadima s tím, že oslabení o tři hráče – Zadáka, Vitáska a Dubravského bylo citelné. „Jednoho bychom nahradit dokázali, tři ale ne. Bylo to znát hlavně vepředu.“

Hvozdnice - Lhota 7:0 (2:0). Branky: Víšek 2, Klíma 2, Zavadil, Bartásek, Fábera.
Lhota: Šimek – Roušar, Chadima, Čurda, Havelka – Jiránek (71. Kolář), Mantlík, Rychlý, Procházka - Asník, Rác.