“Jesenice asi nebude tak silná jako Strašecí, navíc my nasadíme zřejmě i uzraveného Maříka,“ plánuje vedoucí mužstva Josef Pavlíček, jehož celek opět otestuje tři nové posily. Ty už asistovaly u výhry 2:0 nad domácími, kterou režírovala jedna z nich – třiatřicetiletý Oldřich Moc z Nova. „pořád je dost rychlý a hlavně chytrý,“ usmívá se Pavlíček. Dobře se podle něj jeví i Bartoš z Červeného Újezdu a unhošťský Korpa.

Lhota na úvod zachraňovala remízu 3:3 s Branovem, který má výtečný celek. Trenér Vladimír Hodan měl k dispozici jen čtyři borce základu, ostatní byli na zájezdu v Anglii. Tam ale místo slíbeného šlágru Premiere League Liverpool – Tottenham viděli jen druholigový duel Leicesteru City s Ipswichem Town. Důvodem byla sněhová kalamita, kvůli níž Benítezovi i Redknappovi svěřenci na hřiště nemohli.

Proti Strašecí se ale někteří ze zájezdníků do boje zapojí. „Uvidíme, komu to dovolí pracovní vytížení. Během sezony si kluci kvůli mistráku tohle nějak zařídí, teď to nemá takový význam. Ale už budeme mnohem silnější než před týdnem,“ slibuje vedoucí mužstva Lhoty Martin Chadima, který zatím změny v kádru odtajnit nechtěl. „Moc jich ale nebude,“ dodal.