„Začali jsme špatně a v prvních patnácti minutách byla iniciativa plně na straně hostů,“ zhodnotil úvod trenér Dynama Daniel Kaplan.

Jeho tým se zvedla a po chybě brankáře Šimka šel do vedení, když skóroval z 35 metrů Dvorský.

Dynamovci se ale z gólu dlouho neradovali. Pět minut před půlí se po standardce a centru na přední tyč prosadil hlavou hostující mladík z béčka Dolejš a bylo vyrovnáno. Ještě do přestávky ale stačil stoper Vrábel, jak jinak opět po standardce a hlavou, strhnout vedení opět na stranu Dynama.

„V kabině jsme si o přestávce řekli, že musíme vycházet ze zabezpečené obrany, ale na hřišti to bylo úplně jinak,“ zlobil se trenér Kaplan.

Hosté totiž v úvodu druhé půle po gólech Mantlíka (hlavou po rohu Procházky a opět Dolejše, jenž v úvodu duelu musel nahradit zraněného Roušara, výsledek během šesti minut otočili. Následně měl Vitásek dvě tutovky, ale první mu vyhlavičkoval obránce z čáry a druhou čapl skvěle Zavadil. Místo toho udeřilo na druhé straně. věž Vrábel si našla místo mezi stopery a v 73. minutě srovnala.

„Všechny góly padly po standardkách a chybách v obranné hře, což není dobrá vizitka ani pro jedno z mužstev. Konečná remíza je ale asi spravedlivá,“ uznal domácí trenér. Jeho protějšek Martin Chadima úplně nesouhlasil. „Pro mě je to spíš zptáta bodů, protože za stavu 3:2 jsme měli další dvě opravdu jasné šance a měli jsme náskok potvrdit,“ mrzelo ho.

Nelahozeves – Lhota 3:3 (2:1). Branky: 43. a 73. Vrábel, 31. Dvorský – 40. a 51. Dolejš, 47. Mantlík. Rozhodčí: Šimáček.

Dynamo: Zavadil – Vrábel – Jindřich, Dubský, Dvorský – Šnýdr, Horký, Válek, Plicka – Mašek, Pekárek.

Lhota: Šimek – Jiránek, Vincenc, J. Havelka, Asník – Dolejš, Mantlík, L. Havelka, Procházka – Podraný, Vitásek.

Jaromír HEJNA, Rudolf MUZIKA