První půlhodina se hrála v jasné režii domácích fotbalistů, kteří si vytvořili několik stoprocentních šancí. Do vedení se Berounští dostali po patnácti minutách, kdy Hájek přešel přes tři obránce a střelou po zemi poslal míč k tyči. Po chvilce byl po pěkné kombinační akci Stančík sám před brankářem Lhoty, šanci ale zahodil. Vše si ale vynahradil v 21. minutě, kdy po parádní přihrávce Hájka zakončoval do odkryté branky - 2:0. V další velké šanci se po pěkné narážečce objevil Sajner, který ale lobem poslal míč těsně vedle branky. Po půlhodině hry hosté srovnali s domácími krok a zbytek poločasu se dohrával mezi šestnáctkami. V samém závěru poločasu se hosté dostali dvakrát do zakončení, Hejcman ale příliš práce neměl.

Zato hned v první minutě druhého poločasu domácí obrana vyprodukovala velkou hrubku a tutovou šanci útočníka Lhoty musel hasit výborným výkonem až berounský brankář. Poté hra upadla do průměru a patnáct minut se na hřišti nedělo nic zajímavého. Po hodině hry domácí zvýšili aktivitu. Stančík sice nejprve nechal vyniknout gólmana hostů, v 62. minutě ale již Beroun vedl 3:0.

Trestný kop Hájka sice brankář Lhoty vyrazil, na dorážku Stančíka ale nemohl dosáhnout. Domácí pak měli více ze hry a v 84. minutě po pěkné kombinační akci Černý dal výsledku konečnou podobu - 4:0.

Beroun - Lhota 4:0 (2:0). Branky: 15. Hájek, 21. a 62. Stančík, 84. Černý. Rozhodčí: Krůta - Ducký, Pos ml.