Nově poskládaný celek Lhoty, věkově mnohem mladší než v minulosti (v základu byl jediný veterán Asník), nastoupil příliš syrově a pohyblivější domácí ho přehrávali dlouhými nákopy a bojovností. V 10. minutě šli po rychlé křídelní akci do vedení a do poločasu ho ještě pojistili.

Teprve potom Lhota získala více půdy pod nohama, její hru oživil Podraný a právě ten po přihrávce Vitáska v 66. minutě snížil. Víc se ale hostům nepovedlo, tři minuty před koncem ještě dostali třetí kousek.

„Ještě to nebyl výkon, jakého je tohle mužstvo schopné. Bylo to syrové, nerozehrané. Trošku do toho sice zasahoval i rozhodčí, ale hráli jsme venku, takže nemá cenu si stěžovat a ani to dělat nebudu. Kdybychom dali třeba góly z dálky – a střelbu jsem chlapcům radil, mohlo to být jiné. Přesto věřím, že se budeme zlepšovat,“ hodnotil duel nový kouč Lhoty Miroslav Toncar.

Sedlčany – SK Lhota 3:1 (2:0). Branky: Bartůšek, Matoušek, Bartoš – Podraný. Rozhodčí: Velebil.

Lhota: Šimek – Rychlý, Sterzl, Vincenc, Asník – Chaloupka, L. Havelka (75. Jiránek), Mantlík, T. Procházka (55. Dubravský) – Vitásek, J. Procházka (46. Podraný).