Jako švestky padají Lhotě i mladíci

Nový Knín – Na půdě zachraňujícího se Nového Knína sehráli fotbalisté Lhoty další nepovedený venkovní zápas I. A třídy. A opět jsou i oni v dost složité pozici, doma budou muset přehrát Nelahozeves.

3.5.2011

Jan Vitásek a Marek Mařík // SK Lhota - SK Doksy 2:1 (2:0), utkání I.A. tř., 2010/11, hráno 10.10.2010Foto: Foto: Bohumil Kučera

Lhota si hodně omladila kádr, stále se jí však drží to, co v minulosti – halda zranění. Do hry nemohli zkušení zadáci Hotový s J. Havelkou, T. Procházka, ale ani mladíci J. Procházka (výron) či Chaloupka (je po operaci křížových vazů). Když si při rozcvičení natáhl sval i Sterzl (vydržel do 30. minuty) a úplně zdráv nenastoupil kvůli zraněním z futsalu i Vincenc, byla pozice kouče Miroslava Toncara hodně složitá.

Přesto jeho tým klidně mohl bodovat, ale vzadu udělal hloupé chyby a sám vstřelil ze svých šancí jedinou branku.

Domácí poprvé udeřili ve 13. minutě, když se Fiala dostal přes Jiránka do vápna a krásné zakončil. Lhotě ale zahráli kromě narychlo vymyšleného stopera Rychlého i oba útočníci a zkušenější Vitásek v úvodu druhé půle po sólu vyrovnal. Prolomil tak střeleckou smůlu, která ho na jaře hodně zlobila.

Bohužel pro hosty, hned za deset minut chybovali, výtečný Gregor jim míč vypíchl, pronikl mezi čtyři hráče a vstřelil rozhodující branku. „Je to o nekázni jednotlivců. Na těžkém terénu měli pokyn, aby hru vzadu zjednodušili, což neudělali,“ litoval kouč Lhoty Miroslav Toncar.

Jeho tým sice měl pár možností k vyrovnání, hlavně poté, co jeden z domácích hráčů fauloval zezadu Mantlíka a byl vyloučen. Ale Podraný, Vitásek ani mladík Dolejš neuspěli. Tomu v sólu na brankáře utekl míč. „Je to o nezkušenosti hráčů. A bohužel nezkušených hrálo dost. Musíme zabrat zase doma,“ je jasné Miroslavu Toncarovi.

Nový Knín – Lhota 2:1 (1:0). Branky: 13. Fiala, 60. Gregor – 50. Vitásek. Rozhodčí: Pechanec.

Lhota: Šimek – Jiránek, Sterzl (30. Linc), Rychlý, Asník – Dolejš (70. Hamouz), Vincenc, Mantlík, L. Havelka – Vitásek, Podraný.

3.5.2011

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.